D.U.K.

D.U.K.

Ką daryti norint savo gaminį parduoti per www.kaimasinamus.lt?

Reikia registruotis svetainėje kaip „ūkininkas“. Registracija yra nemokama, tereikia: paspausti „Prisijungti“, užpildyti anketą apie ūkį, suvesti duomenis apie produktus (kokius duomenis pateikti – parašyta anketoje). Produktų nuotraukas kelkite ne didesnės raiškos nei 1 Mb. Konsultuotis galite susisiekę tinklalapyje nurodytais kontaktais darbo laiku.

Kaip Agentūra gali padėti populiarinti tautinio paveldo produktus?

Produktus, paslaugas, edukacijas ir informaciją viešindama www.kaimasinamus.lt, www.tautinispaveldas.lt, www.litfood.lt bei socialinio tinklo paskyrose: https://www.facebook.com/Litfood-613614895751899, https://www.facebook.com/kaimasinamus.lt; teikdama rinkodaros konsultacijas, organizuodama mokymus, viešindama geruosius pavyzdžius.

Kur rasti Agentūros teikiamas rinkodaros priemones, geruosius pavyzdžius?

Ši informacija yra vieša ir nemokama. Ją galite surasti čia: https://www.litfood.lt/veiklos-sritys/verslumo-skatinimas/virtualus-seminarai/ 

Kur kreiptis dėl konsultacijų rinkodaros klausimais?

Prašome kreiptis nurodytais kontaktais čia: https://www.litfood.lt/struktura-ir-kontaktai/kontaktai/verslumo-skatinimo-ir-tautinio-paveldo-skyrius.html 

Ar mokymai trumpųjų maisto ir ne maisto tiekimo grandinių dalyviams  bus ir toliau vykdomi? 

Taip. Mokymai rinkodaros klausimais bus vykdomi nuolat. Apie juos skelbiama www.litfood.lt svetainėje Naujienų skiltyje. Taip pat pranešama ir socialinio tinklo paskyroje https://www.facebook.com/Litfood-613614895751899 

Kaip dalyvauti renginyje, organizuojamame nuotoliniu būdu?
 
Paskelbus apie organizuojamus mokymus, spauskite ant naujienos. Ten bus nurodyta, kur rasti registracijos į renginį nuorodą. Užpildžius registracijos formą, Jums atsiųsti prisijungimai į renginį. Jau transliuoti renginiai sudėti čia https://www.litfood.lt/veiklos-sritys/verslumo-skatinimas/virtualus-seminarai/.  Juos galite bet kada peržiūrėti dar kartą.

Kur galima kreiptis, norint gauti paramą?

Jeigų esate ūkininkas, pirmiausia reikėtų apsilankyti https://www.nma.lt/index.php/parama/12?tab=3, kur yra paskelbtos visos priemonės, pagal kurias galima gauti paramą savo projektams. Kaip verslininkai ar mažų įmonių vadovai galite prašyti prašyti paramos ir per kitus fondus. Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimas yra skiriamas projektams, kurie prisideda prie  ES fondų investicijų veiksmų programos tikslų įgyvendinimo, atitinka kvietimuose teikti paraiškas finansuojamoms veikloms bei pareiškėjams nustatytas sąlygas ir yra parengti pagal administruojančių institucijų nustatytus reikalavimus projektams. Daugiau informacijos galima rasti čia: www.esinvesticijos.lt 

Kaip sužinoti ar teikiamas  ES struktūrinių fondų finansavimui projektas gali būti finansuojamas?

Pirmiausia reikia pasidomėti, kokios sritys yra finansuojamos. Šią informaciją galima sužinoti www.esinvesticijos.lt. Pagal paieškos parametrus pasirinkus jus dominančią sritį, reikėtų pasidomėti priemonių aprašymais, sužinoti, kas gali būti pareiškėjais, kokios turėtų būti vykdomos veiklos projekte ir kitą aktualią informaciją. 

Kaip pateikti projekto paraišką?

Paraišką konkrečiam projektui galite teikti tik tuo atveju, kuomet yra paskelbtas kvietimas pagal Jūsų pasirinktą priemonę. Visa informacija, kaip pateikti paraišką, paprastai pateikiama prie konkretaus kvietimo.

Kaip teisingai parengti paraišką?

Rengdami paraišką atidžiai skaitykite projekto gaires ir kitus oficialius drauge su kvietimu pateiktus dokumentus, kuriuose paprastai būna nurodyta, neretai – ir su pavyzdžiais, kaip teisingai užpildyti paraišką, pildyti biudžeto lenteles ir pateikti priedus, kaip susegti paraišką ir kokiu formatu ją pateikti įgyvendinančiajai institucijai. Labai svarbu paraišką pateikti laiku, priešingu atveju ji bus nevertinama ir į finansavimą nepretenduos.

Ar geriau paraišką rengti pačiam, ar samdyti konsultantus/projektų rengėjus?

Tai labai priklauso nuo Jūsų projekto specifikos, Jūsų patirties rašant projektus ir juos įgyvendinant. Konsultantai gali Jums labai padėti, pavyzdžiui, rengiant investicijų ar verslo planą.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X