Paslaptingoji „Kvapų naktis“ VDU Botanikos sode

Jau ne vienerius metus lankytojų gausa pasidžiaugti galinti „Kvapų naktis“ Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode, Kaune, šiais metais išauga į dviejų dienų renginį! Liepos 19-20 dienomis Botanikos sode duris atvers mokslo, kvapų, skonių, šeimų, amatininkų, grožio ir sveikatinimo kiemeliai. Taip pat, šių metų renginys pristato ypatingą naujovę – pirtis!

Renginio metu vedamose paskaitose savo patirtimi su lankytojais dalinsis įvairiausių sričių specialistai: jie supažindins su retais, sveikatai naudingais augalais, atskleis orų ir klimato įtaką žmogaus sveikatai. Specialistai mokys daiginti įvairiausias sėklas ir pasakos apie jų teigiamą įtaką sveikatai. Su svečiais savo išmintimi dalinsis žinomi Lietuvos žolininkai, bus pristatoma tautinio paveldo produktų sertifikatus turinčios žolininkės Jadvygos Balvočiūtės produkcija. 

„Kvapų nakties“ lankytojai ne tik galės pasigrožėti Lietuvos kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis, mugėje įsigyti net ir išrankiausių pirkėjų akį traukiančių rankų darbo aksesuarų bei meno dirbinių, pasivaikščioti spalvomis ir aromatu kerinčiais gėlių takais, bet ir sudalyvauti abu renginio vakarus vainikuojančiuose aukšto meninio lygio atlikėjų koncertuose. Renginio organizatoriai taip pat pažada ypatingo grožio modernią vaizdo projekciją „Gyvenimas Aukštosios Fredos dvare“, kuri taps liepos 19 dienos kulminacija.

Kviečiame nepraleisti progos ir paskirti šį savaitgalį išskirtinei pažinčiai su kerinčiu, kvapais ir spalvomis žavinčiu, įvairių skonių ir didelės naudos mūsų sveikatai kupinu augalų pasauliu!

Detalią renginio programą galite rasti apsilankę VDU botanikos sodo tinklalapyje.