Naujienos

Nuotolinis informacinis renginys su „EkoAgros“, VMI bei VMVT specialistais

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra birželio 16 -19 dienomis  kviečia smulkius gamintojus, amatininkus, ūkininkus ir visus kitus trumpųjų maisto tiekimo grandinių dalyvius į informacinį renginio tiesiogines transliacijas. 

Transliacijos vyks nuo antradienio iki penktadienio.


16 d. 15 val. 
VšĮ „Ekoagros“
informuos apie reikalavimus ūkininkams bei smulkiems gamintojams, norintiems prekiauti savo gaminama ekologiška produkcija.  Tiesioginės transliacijos metu bus apžvelgta: kas yra ekologiški produktai ir kaip juos atskirti; ekologiškų produktų ženklinimas ir informacijos pateikimas internetiniuose puslapiuose; nuo ko pradėti ekologiškų produktų perdirbimo veiklos sertifikavimą; klausimai – atsakymai.

Lektorius - VšĮ „Ekoagros“ kokybės vadovas Tomas Demikis.

17 d. 15 val.
Valstybinė mokesčių inspekcija
 apžvelgs žemės ūkio veiklą vykdančių gyventojų mokestines prievoles: gaunamų pajamų priskyrimą pajamoms iš žemės ūkio veiklos; žemės ūkio veiklą vykdančių gyventojų registravimąsi mokesčių mokėtojais bei kitus reikalavimus; apmokestinimą pajamų, gautų nevykdant žemės ūkio veiklos (sudarant pavienius sandorius) ir vykdant individualią žemės ūkio veiklą; žemės ūkio veiklą vykdančių gyventojų apskaitos tvarkymą; žemės mokestį; baudas, klausimai – atsakymai.

Lektorė - VMI Gyventojų pajamų ir žemės mokesčių skyriaus vyriausioji specialistė Erika Skaržinskienė

18 d. 15 val.
Reikalavimai ūkininkams, smulkiems gamintojams ir namų ūkio virtuvėje mažais kiekiais gaminantiems maisto tvarkymo subjektams

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos atstovas supažindins su reikalavimais pirminiams augalinio maisto gamintojams; smulkiems augalinio maisto gamintojams bei  namų ūkio virtuvėje gaminantiems maistą ir jį tiekiantiems galutiniams vartotojams; apžvelgs teršalų kontrolę maisto produktuose ir kalbės apie genetiškai modifikuotus organizmus (GMO).

Lektorė -  VMVT Maisto skyriaus vyriausioji specialistė-valstybinė maisto produktų inspektorė Algintė Serapinaitė (alginte.serapinaite@vmvt.lt)


19 d. 13 val.
Vietinei rinkai mažais kiekiais gaminamų ir tiekiamų gyvūninio maisto produktų veterinarijos reikalavimai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuos apie bendruosius reikalavimus gamybos patalpoms ir įrangai; reikalavimus mėsos gaminių ir (ar) pusgaminių gamybai ir tiekimui; žuvų tiekėjams; žuvininkystės produktų gamybai ir tiekimui; pieno gaminių gamybai ir tiekimui.

Lektorė - VMVT Veterinarijos sanitarijos skyriaus laikinai einanti pareigas vedėja-valstybinė veterinarijos inspektorė Audronė Mikalauskienė (audrone.mikalauskiene@vmvt.lt)


Informacinis renginys vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui prisijungimas su nuorodomis bus išsiųsti el.paštu iki renginio pradžios.
 
Kiekvienos transliacijos trukmė  – apie 1,5 val.

 
Registruotis į informacinį renginį galite jau dabar, paspaudę nuorodą čia>>>

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X