Naujienos

Įsibėgėjo seminarų ciklas tradiciniams amatininkams ir tautinio paveldo produktų kūrėjams

Lapkričio 19 d. Kaune VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio rūmais surengė jau antrąjį seminarą iš numatytų trijų renginių ciklo tradiciniams amatininkams ir tautinio paveldo produktų kūrėjams.

Seminare „Tautinio paveldo produktų pardavimų ir pateikimo klientams bei visuomenei sistemos kūrimas“  apžvelgti iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria tautinio paveldo kūrėjai. Dalyviams pristatyta apie pardavimų ir verslo rinkodaros sistemos sukūrimo principus, verslo rinkodaros strategijas ir planavimo ypatumus. Renginyje kalbėta apie tautinio paveldo produktų pateikimo ir įvaizdžio kūrimo pagrindus, aptari pagrindiniai pasirengimo mugėms ir parodoms principai.

Antrajame ciklo seminare amatininkai bei tautinio paveldo kūrėjai atvyko iš Kauno apskrities, Vilkaviškio, Varėnos, Kelmės, Jurbarko r. Trakų ir net pajūrio.

Trečiasis finalinis seminaras – apie būdus užkariauti socialinius tinklus. Šis praktinis seminaras „Tautinio paveldo reklamavimas ir pristatymas visuomenei socialiniuose tinkluose“ vyks lapkričio 26 d. Kauno kolegijoje kompiuterių klasėje. Registruotis dar galima iki lapkričio 23 d.
Registracijos forma
Programa

O gruodžio 6 d. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija bei Kaišiadorių rajono savivaldybe kviečia dalyvauti metinėje tautinio paveldo konferencijoje „Tautinio paveldo produktų apsauga, kūrimas, realizavimas ir populiarinimas“.
Registracijos forma
 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X