Naujienos

SU RUGSĖJO PIRMĄJA!

Būkite sveiki kartu su „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programa! Kviečiame rūpintis savo bei artimųjų sveikata, tausokite mūsų visų aplinką!

Sėkmingų naujų mokslo metų!

Mokiniams vėl sugrįžus į mokyklas, VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija tęsia Europos Sąjungos mokykloms skirtą „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programą, kuriai įgyvendinti teikiama Europos Sąjungos finansinė parama.

Jau nuo rugsėjo Programoje dalyvaujantys tiekėjai pradės darželiams bei pradinių klasių moksleiviams vežti pieno gaminius: geriamą pieną, kefyrą, geriamą jogurtą, šviežius ir brandintus puskiečius bei kietuosius ilgai brandintus sūrius. Bus tiekiami tik ekologiški produktai.

Mokslo metams įsibėgėjus, mažiesiems bus vežami vaisiai ir daržovės: morkos, obuoliai, kriaušės bei obuolių, kriaušių, morkų, serbentų, braškių, aviečių, aronijų sultys ar jų mišiniai. Bus tiekiami tik ekologiški arba Nacionalinės kokybės produktai.

Lietuva prie pieno programos, vykdomos Europos Sąjungos valstybėse, prisijungė nuo 2004 metų, o prie vaisių ir daržovių – nuo 2009 metų. Pagrindiniai programos siekiai - pagerinti vaikų ir moksleivių mitybą, ugdyti pieno produktų vartojimo įpročius, paskatinti vaikus vertinti vaisius ir daržoves, vartoti jų daugiau ir ateityje, supažindinti moksleivius su lietuviškų žemės ūkio produktų nauda bei kilme, ekologijos svarba, maisto švaistymo problema.  

 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X