Naujienos

Mokėjimo prašymo teikimas RRPAIS terminalu

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (Litfood) tęsia Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos (Programa) įgyvendinimą. Šiais, 2022/2023 mokslo metais, Pareiškėjai, dalyvaujantys Programoje, Mokėjimo prašymus paramai gauti privalo teikti tik naudodamiesi Litfood įdiegtu Rinkos reguliavimo priemonių administravimo informacinės sistemos (RRPAIS) terminalu.

Norint pateikti Mokėjimo prašymą RRPAIS terminalu, Pareiškėjai turi kreiptis į Litfood el. paštu info@litfood.lt dėl prisijungimo suteikimo. Pareiškėjams suteikiamas vartotojo vardas, slaptažodis bei nuoroda, kurią paspaudus Pareiškėjas nukreipiamas į Mokėjimo prašymo pildymo terminalą. Kartu su prisijungimu pateikiama ir naudotojo instrukcija.

Tam, kad procesas būtų sklandesnis, Litfood Programą administruojantis skyrius rugsėjo – spalio mėn. organizuos mokymus „MS Teams“ platformoje. Daugiau informacijos apie mokymus bus pateikta:

https://www.litfood.lt/veiklos-sritys/paramos-priemones/vaisiai-mokykloms/ (vaisių programos)
https://www.litfood.lt/veiklos-sritys/paramos-priemones/pienas-vaikams/ (pieno programos).

Kodėl verta dokumentus pildyti per RRPAIS sistemą?

⦁    Laiko taupymas. Biurokratija sueikvoja daug laiko ir energijos, bet pildant dokumentus internetu tai atliksime greičiau ir lengviau.

⦁    Klaidų (iš)taisymas. Pildant dokumentus „rankiniu“ būdu, įsivėlus klaidai procesą tenka pakartoti. Pildant paraišką RRPAIS terminale, pastaroji „automatiškai“ fiksuoja klaidas ir jas galite ištaisyti jau tą patį momentą.

⦁    Ši sistema yra naudinga visiems Programos Pareiškėjams: tiek tiekėjams, tiek savarankiškai dalyvaujančioms ugdymo įstaigoms. 

Kad aiškiau būtų kaip vyksta Mokėjimo prašymo pildymo procesas, pateikiame RRPAIS terminalu naudojimosi instrukciją:
https://bit.ly/3QGaGkx

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X