Naujienos

Tarptautinėje ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodoje “BIOFACH 2019” bus pristatyta lietuviška ekologiška produkcija

VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą, bei jų gaminamos ekologiškos produkcijos pristatymą tarptautinėje ekologiškų  maisto produktų ir gėrimų parodoje „BIOFACH 2019“, kuri vyks 2019 m. vasario 13 - 16 dienomis Niurnberge, Vokietijoje. Kiekvienais metais į parodą susirenka gausus būrys ne tik ekologiškos produkcijos sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir verslo partnerių, bet ir esamų bei potencialių šios produkcijos vartotojų, taip pat ypatingai paroda domisi ekologiškų maisto produktų parduotuvės, importuotojai, eksportuotojai, didmenininkai.

Parodos atidarymas planuojamas 2019m. vasario 13 dieną 12.30 val.

Tarptautinė ekologiškų  maisto produktų ir gėrimų paroda „BIOFACH 2019“ vyksta jau 29 kartą ir turi labai sėkmingą istoriją. Parodą įkūrė Hagen Sunder, Hubert Rottner and Jürgen Ries, kurių organizuotoje parodoje dalyvavo 197 dalyviai ir tai buvo pirmoji organinių ir natūralių produktų paroda Europoje. 2001 metais parodos organizavimas buvo perduotas kompanijai NürnbergMesse ir ji sėkmingai įsitvirtino pasauliniame parodų kontekste.

Paroda  įvardijama kaip stambiausias pasaulio ekologiškų produktų gamintojų forumas, kurio metu vyksta įvairūs renginių ciklai, diskusijos, skirti su ekologišku ūkininkavimu bei ekologiškos produkcijos gamyba susijusiomis temomis. Didelio parodos dalyvių ir lankytojų dėmesio sulaukia kasmet teikiami „Geriausio ekologiško vyno“, „Geriausio ekologiško alyvuogių aliejaus“ apdovanojimai, o ypatingai - „Geriausio naujo produkto“ nominacija, kurios metu kompetentingi atstovai lankytojams pristato ekologiškos produkcijos naujienas iš skirtingų pasaulio šalių.

2018 m. paroda sulaukė apie 3000 dalyvių bei 51 453 lankytojų. „BIOFACH 2018” aplankė apie 170 oficialių delegacijų bei garbingų svečių. Savo produktus dalyviai pristatė net 10 sektorių, tokių kaip: gėrimų, vaisių ir daržovių, mėsos ir dešrelių produktų, žuvies produktų, miltinių produktų, sūrių, įvairių kepimo aliejų, šaldytų produktų, saldumynų, riešutų, džiovintų vaisių, šokoladų, natūralios kosmetikos, organinių produktų ir kt.

2019 metais parodoje ketina dalyvauti ir pristatyti savo produkciją apie 2800 kompanijų iš 76 pasaulio šalių. „BIOFACH 2019“ parodoje laukiama apie 51 000 lankytojų iš 130 pasaulio šalių.

Parodos „BIOFACH 2019“ metu jungtiniuose nacionaliniuose Lietuvos stenduose savo produkciją pristatys: UAB „Choco group“ (pristatoma produkcija – ekologiška šokolado masė, kakavos glaistai ir konditerijos įdarai), UAB „Malsena plius“ (pristatoma produkcija – įvairių rūšių kvietiniai ir ruginiai miltai, miltų mišiniai, manai, kvietiniai gemalai bei sėlenos), UAB „Bioenergy LT“ (pristatoma produkcija – organinės trąšos), UAB „Biogrūdai“ (pristatoma produkcija – ekologiniai grūdai), AB „Auga group“ – (pristatoma produkcija - ekologiški gaminiai ir žaliava), VšĮ „Ekoagros“ - (ekologinės gamybos ir išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktų sertifikavimas bei kontrolė), UAB „Daumantai LT“ (pristatoma produkcija – majonezas ir pomidorų padažai), UAB „Pajuva“ (pristatoma produkcija – riešutai traškioje luobelėje, sėklos, skrebučiai, salotų pagardai, džiovinti vaisiai), UAB „Ekofarm“ (pristatoma produkcija – organinės trąšos, organiniai javai), UAB „Universal Trade“ (pristatoma produkcija – organiniai grūdai), UAB „Borela“ (pristatoma produkcija - ekologiški pluoštinių kanapių baltyminiai kanapgrūdžių produktai, miltai ir aliejus), UAB „Orivega“ (pristatoma produkcija – ekologiškas riešutų sviestas), UAB „Jovaigė“ (pristatoma produkcija – garuose virti ir vakume supakuoti burokėliai).

2019 m. gruodžio 19  d. aplankyti tarptautinę ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodą „BIOFACH 2019“ ir jungtinį nacionalinį Lietuvos stendą Agentūra pakvietė LR ambasadorių Vokietijos Federacijos Respublikoje Darių Joną Semašką ir LR žemės ūkio atašė Vokietijos Federacijos Respublikoje Mindaugą Milinį bei LR komercijos atašė Vokietijos Federacijos Respublikoje Šarūnę Šablevičienę.

Tuo pačiu metu kaip ir tarptautinė ekologiškų maisto produktų ir gėrimų paroda „BIOFACH 2019“ vyks ir tarptautinė grožio bei ekologiškos kosmetikos paroda „VIVANESS 2019“, kurioje savo produkciją kasmet pristato daugiau nei 250 dalyvių iš 30 pasaulio šalių, ir sulaukia daugiau nei 40 tūkst. lankytojų. Natūralios kosmetikos parodoje galima ne tik užmegzti naujų verslo kontaktų, tačiau ir susipažinti su ekologiškos kosmetikos įvairove organizatorių sukurtoje jaukioje aplinkoje.

Vokietijos rinka yra labai svarbi Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų eksportui, įmonės dalyvaudamos parodoje „BIOFACH 2019“, turi galimybę ne tik pristatyti savo gaminamą produkciją parodos lankytojams iš įvairių pasaulio šalių, tačiau sutvirtinti jau esamus ir užmegzti naujus ryšius su verslo partneriais.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X