Naujienos

Sėkmingas dalyvavimas parodoje prasideda nuo namų darbų

Dalyvavimas parodose daugeliui įmonių yra puiki galimybė pristatyti savo produkciją, tačiau visi šią galimybę išnaudoja skirtingai. Todėl š. m. sausio 30 d. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra surengė maisto ir gėrimų pramonės įmonių atstovams sėkmingo dalyvavimo tarptautiniuose verslo renginiuose įgūdžių tobulinimui skirtus mokymus.

Mokymus vedė verslo konsultantas Igoris Vasiliauskas, greičiausiai Lietuvoje (net 364 žodžiai per minutę!) skaitantis žmogus, licencijuotas viešojo kalbėjimo ir komunikacijos treneris, turintis daugiau nei 10 metų praktinės įmonių konsultavimo patirties net tik Lietuvoje, bet ir Suomijoje, Italijoje, Latvijoje, Rusijoje, Ispanijoje. Be to, p. Vasiliauskas yra pasaulinio lyderystės ir viešojo kalbėjimo klubų tinklo “Toastmasters International“ padalinio „Toastmasters’ Club Vilnius“ įkūrėjas ir prezidentas. Ši daugiau nei 90 metų gyvuojanti organizacija vienija virš 16 tūkst. klubų 141-oje šalyje.

Mokymų metu ypač didelis dėmesys buvo skirtas komunikaciniams parodoje dirbančios komandos sugebėjimams; kūno kalbos valdymo, teigiamo nusiteikimo bei šypsenos svarbai pasitinkant svečią stende, bendravimo su keliais lankytojais vienu metu ypatumams. Be to, dalyviai gavo daug naudingų patarimų dėl to, kaip nereikia elgtis parodoje ir sužinojo, kokias dažniausias klaidas daro parodos dalyviai, dirbdami stende arba bendraudami su interesantais. Nemažai kalbėta ir apie tvarkos palaikymą stende, produkcijos išdėstymo estetiką ir kt. Lektorius ypač akcentavo, kad sėkmingas dalyvavimas parodoje prasideda nuo namų darbų, tačiau kiekvienas gali išmokti tą padaryti – juk, kaip byloja kinų patarlė, „nėra nieko, ko nebūtų galima padaryti iš trečio karto“.

Renginyje dalyvavę įmonių atstovai noriai įsitraukė į praktinių mokomųjų užduočių atlikimą. Realių, dalyviams aktualių atvejų analizė, paliekanti erdvės diskusijoms, skatino mokymąsi vieniems iš kitų, aktyvų dalinimąsi savo turimomis patirtimis, keliamų verslo tikslų permąstymą bei naujus asmeninius ir profesinius atradimus. Pasibaigus mokymams, įmonių atstovai puikiai atsiliepė apie lektoriaus gebėjimą aiškiai ir suprantamai perteikti savo žinias, aukštai įvertino mokymams parinktas užduotis. Dalyviai vienbalsiai pripažino, kad surengti mokymai jiems buvo labai naudingi: juk neužtenka vien tik žinoti, kaip pasirengti verslo renginiams ir dalyvauti juose – ne  mažiau svarbus yra ir konkrečių metodų, kaip tą daryti, išmanymas.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X