Košer sertifikatą atitinkantys produktai – auganti perspektyva gamintojams

Košer - sąvoka, susijusi su maisto produktais, kurie atitinka judaizmo tikėjimą išpažįstančių asmenų maitinimosi taisykles. Žodis „košer“ hebrajų kalba reiškia „tinkamas“. Visa kas yra „tinkama“ yra labai aiškiai apibrėžta Toroje aprašytuose kašruto įstatymuose.
Pastaraisiais metais, košerinis maistas nebėra tapatinamas tik su religinėmis bendruomenėmis. Viso pasaulio vartotojai vis labiau domisi sveiku ir kokybišku maistu. Atskiri košerinio maisto skyriai Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prekybos centruose tampa vis populiaresni ir dažniau lankomi sveikos gyvensenos šalininkų.

 

Kosher sertifikavimas - galimybės eksportuotojams

Jau š. m. liepos 29 d. (trečiadienį) 10 val. kviečiame į nemokamą nuotolinį seminarą, kuriame bus kalbama apie sparčiai populiarėjantį produkcijos kokybės religinio - etninio sertifikavimo tipą - košerį.

Dalyvių registracija čia

2020 m. liepos 27 d. kviečiame dalyvauti ITC SME Trade Academy organizuojamuose nuotoliniuose kursuose: Export Finance and Payments

2020 m. liepos 27 d. kviečiame dalyvauti ITC SME Trade Academy organizuojamuose nuotoliniuose kursuose: Export Finance and Payments. Šio kurso metu sužinosite kaip tinkamai pasiruošti deryboms su tarptautiniais pirkėjais dėl mokėjimų sąlygų, kaip valdyti užsienio valiutos riziką, kaip pasinaudoti eksporto kredito draudimu, kad sumažinti riziką, susijusią su sąlygų pasiūlymu ir pan.
Daugiau informacijos čia

Nauja galimybė Lietuvos įmonėms: kuriamas specializuotas eksportuotojų katalogas

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kuria specializuotą Lietuvos žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogą.  Tai - naujas projektas išskirtinai žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų gamintojams.
Eksporto skatinimas yra viena iš svarbiausių Agentūros funkcijų, todėl, reaguodami į pasaulinę situaciją dedame visas pastangas naujų priemonių kūrimui, siekiant padėti Lietuvos eksportuotojams lengviau užmegzti verslo kontaktus su užsienio partneriais ir atverti naujas eksporto rinkas.

Keturių dalių „Food2China“ platforma internete

Kviečiame registruotis mokamoje "Food2China" interneto platformoje, kurioje turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose maisto pramonės ir gėrimų verslo renginiuose, parodoje, užmegzti ryšius su naujais potencialiais partneriais bei Jums bus suteikta konsultacija kaip sėkmingai įeiti į Kinijos rinką.

FOOD2CHINA ONLINE MATCH

Informacija pasiteiravimui: Mob./WeChat/WhatsApp: +86 18218350403, el. paštas: Wency@food2china.com

Tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda "SIAL Paris 2020" perkelta į 2022 m.

Informuojame, kad organizatorių sprendimu, Tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda "SIAL Paris 2020" perkelta į 2022 m. spalio 15-19 d.
Daugiau informacijos skaityti čia

Kviečiame dalyvauti ITC SME Trade Academy organizuojamuose nuotoliniuose kursuose: Bendradarbiavimas su Kinijos verslo partneriais

2020 m. liepos 20 d. kviečiame dalyvauti ITC SME Trade Academy organizuojamuose nuotoliniuose kursuose: Bendradarbiavimas su Kinijos verslo partneriais.
Šio kurso metu susipažinsite su pagrindiniais Kinijos kultūros aspektais, ypatingą dėmesį skiriant verslo kultūrai ir verslo etiketui.

Daugiau informacijos skaitykite čia

Kviečiame registruotis naujoje „SIAL China Marktplace“ interneto platformoje

Kviečiame registruotis „SIAL China Marktplace“ interneto platformoje ir pristatyti savo naujausią produkciją bei užmegzti naujus kontaktus su pagrindiniais Kinijos maisto ir gėrimų pramonės tinklų atstovais.
Daugiau informacijos skaitykite čia

Lietuviškų maisto produktų eksportas toliau augo sparčiai

Lietuvos gamintojai šių metų birželio mėnesį eksportavo per 30 proc. daugiau gyvūninės kilmės maisto produktų nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) duomenimis, šiais metais eksportuota daugiau kaip 1,8 tūkst. mėsos, pieno, žuvies, jų konservų bei kitų produktų siuntų.
Daugiau informacijos skaitykite čia.

Baltijos šalių maisto inovacijų stendas parodoje "Riga Food 2020", rugsėjo 7-10 d., Rygoje, Latvijoje

Informuojame, kad š. m. rugsėjo 9-12 d., Rygoje, Latvijoje, parodos RIGA FOOD metu organizuojamas Baltijos šalių maisto inovacijų stendas. Kviečiame  universitetus, maisto technologijų ir plėtros institucijas, inovatyvių maisto produktų bei įrangos kūrėjus teikti  pasiūlymus pristatyti savo produktus parodos metu!  
Atrinktiems dalyviams  dalyvavimas stende bus nemokamas!

Siūlomos produkcijos aprašymus anglų kalba siųsti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt  

Vietų skaičius ribotas!

Tarptautinė ekologiškų produktų paroda „Natexpo 2020“, duris praveria š. m. rugsėjo 21-22 d., Lione, Prancūzijoje

Informuojame, kad Tarptautinė ekologiškų produktų paroda „Natexpo 2020“, vyks š. m. rugsėjo 21-22 d., Lione, Prancūzijoje. Kviečiame dalyvauti.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą:  


https://natexpo.com/en/natexpo-2020-on-vous-attend-de-pied-ferme/

Nuotolinės maisto produktų ir gėrimų parodos - ateitis ar misija neįmanoma?

Pastarojo pusmečio įvykiai padiktavo naują tarpusavio bendravimo formą – nuotoliniu būdu - pasitelkiant video konferencijų ir web transliacijų platformas. Daugelis renginių, tarp jų ir tarptautinės parodos, į  užsienio šalis ir miestus pritraukiančios šimtus tūkstančių dalyvių ir lankytojų, taip pat įgauna naują formatą.

Kinija - šalis, kuri, ko gero, greičiausiai prisitaiko prie pasaulio kitimo ir netikėčiausių sąlygų, todėl, nieko nelaukdama, pasiryžo Guangdžou mieste du kartus per metus rengiamą vieną didžiausių mugių „The Canton Fair“, perkelti į virtualią erdvę. Virtuali paroda vyko š. m. birželio 15 d., kurioje preliminariai 25 000 mugės dalyvių  su mugės pirkėjais susitiko nuotoliniu būdu. Parodos metu pasinaudota visa naujausia vertimų, nuotolinių konferencijų, tiesioginių transliacijų technika. Po šio renginio vis tik didžioji dalis dalyvių teigė, kad toks bendravimo būdas yra sudėtingesnis, keliantis trukdžių ir neatstojantis susitikimo „akis į akį“.

Ankstesnis 1 2 3 ... 8 Sekantis