Naujienos

Kinijos Liaudies Respublikos valdžios atstovų dėmesys Lietuvos ekspozicijai tarptautinėje žemės ūkio prekybos mugėje „China AG Trade Fair 2018“

2018 m. lapkričio 2 d. įvyko oficialus tarptautinės žemės ūkio prekybos mugės „China AG Trade Fair 2018“  atidarymas. Jame dalyvavo Lietuvos Respublikos delegacija, vadovaujama žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio, kuris, drauge su Kinijos Liaudies Respublikos delegacija, po atidarymo ceremonijos aplankė ir nacionalinį Lietuvos stendą.

Svečiai ir stendo lankytojai buvo vaišinami Lietuvos įmonių pristatoma produkcija. Itin didelio susidomėjimo sulaukė lietuviška duona, rūkyti mėsos gaminiai, medus bei mineralinis vanduo. Žemės ūkio ministras nacionaliniame Lietuvos stende ne tik bendravo su mugės lankytojais, bet ir ne vieną svečią  išmokė pasisveikinti lietuviškai.

Nacionalinį Lietuvos stendą taip pat aplankė ir Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ir kaimo reikalų ministras Han Changfu. Jį pasveikino G. Surplys, pasidžiaugdamas abipuse draugyste, kuri yra labai svarbi mūsų valstybei. Ypač svarbu paminėti, kad Lietuvos ekspozicija buvo viena iš trijų, kurias bendrai aplankė visų užsienio šalių oficialios delegacijos ir Kinijos pareigūnai.

2018 m. lapkričio 3 d. įvyko susitikimas su Agricultural Trade promotion Center, MARA CCPIT-Specialized Sub-Council of Agriculture Generalinio direktoriaus pavaduotoju Song Juguo. Susitikimo metu buvo aptartas jų organizuojamos žemės ūkio prekybos mugės „China AG Trade Fair 2018“ aktualumas Lietuvai ir išsakyti lūkesčiai bei pageidavimai, kokiu būdu norėtume bendradarbiauti ateityje.

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu iš žemės ūkio ir maisto produkcijos lietuviai į Kiniją daugiausia eksportuoja pieno produktų: pieno konservų, sūrių, maistinių pieno miltų, taip pat žuvies ir jos gaminių, nealkoholinių ir alkoholinių gėrimų.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X