Naujienos

Japonijoje pristatytos Lietuvos maisto pramonės galimybės

Šią savaitę Japonijoje, Toyohashi mieste, įvyko verslo forumas, skirtas  Lietuvos maisto pramonės galimybėms pristatyti. Forume dalyvavo žemės ūkio viceministro Evaldo Gusto vadovaujama delegacija, daugiau kaip 120 Toyohashi regiono prekybos įmonių, distributorių ir importuotojų.

Renginyje didelio susidomėjimo sulaukė lietuviški pieno ir konditerijos pramonės produktai. Toyohashi pramonės ir prekybos rūmų viceprezidentas M. Kawai pabrėžė, kad japonai mėgsta lietuviškus produktus, todėl jie tikrai laukiami šioje šalyje. „Tikimės, kad verslo forumo metu užmegzti kontaktai ir geresnis Lietuvos maisto pramonės produktų pažinimas dar labiau padidins jūsų šalies žinomumą Japonijoje“, – sakė M. Kawai.

Viceministras E. Gustas savo pristatymo metu akcentavo, kad Lietuvos verslas pasirengęs aktyviai bendradarbiauti su partneriais iš Japonijos ir šios šalies vartotojams suteikti galimybę mėgautis aukštos kokybės lietuviškais maisto produktais.

Susitikime su Toyohashi miesto meru K. Sahara viceministras E. Gustas aptarė tolesnio bendradarbiavimo galimybes – Lietuvos maisto pristatymo renginius ir prekybos santykių stiprinimą – kitą vasarą įvyksiančių olimpinių ir parolimpinių žaidynių metu.

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X