Naujienos

„BioFach 2020“ paroda - įvairesnė nei bet kada anksčiau

2020 m. vasario 12 d. Niurnbergo parodų centre (Vokietija) prasidėjusioje pasaulinėje ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodoje „Biofach 2020“ kasdien fiksuojami rekordai. Šiemet parodoje dalyvauja net 3,5 tūkst. įmonių iš įvairių šalių, kurios savo lankytojams siūlo didžiulę produktų įvairovę. Šiemet Lietuvos nacionaliniame jungtiniame stende, kurį, kaip ir kasmet, organizuoja VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, dalyvauja 11 Lietuvos maisto pramonės įmonių.

 

Ekologiškų kruopų gamintoja UAB „Ekofrisa“ parodoje pristato ne tik tradicines kruopas, bet ir naująją NATURE'S ELEMENT prekės ženklo liniją. Įmonė sukūrė batonėlius ir granolą grikių pagrindu. Pastebėtina, kad į batonėlių sudėtį įtrauktos daržovės suteikė jiems naujų skonių ir dar labiau paskatino klientus domėtis naujuoju produktu. Prekės ženklas parodoje buvo įvertintas už puikų dizainą, įdomų skonį ir vertingą sudėtį.

UAB „Danvita“ parodos lankytojams pristato atnaujintą savo duonelių pakuotės dizainą. Be to, įmonė šiemet siūlo naują daržovinių duonelių liniją, kuri traukia akį ryškiomis pakuočių spalvomis ir naujais skoniais.

Šiais metais VšĮ Ekoagros stendą parodoje „Biofach 2020“ aplankė išskirtinai didelis kiekis esamų ir potencialių klientų iš Tadžikistano, Kazachstano, Rusijos. Vyko susitikimai su socialiniais partneriais, laboratorijų atstovais, kitomis sertifikavimo įstaigomis, organizacijų, kurių nare yra Ekoagros (IFOAM, Quavera, ACA, EOCC, kt.) atstovais. Aptartos ekologinės gamybos sertifikavimo srityje kylančios problemos ir iššūkiai, galimi bendri projektai.

„Parodoje „Biofach 2020“ dalyvaujame antrus metus iš eilės, šiemet nusprendėme pristatyti mūsų prekės ženklo naujienas,“ – įspūdžiais dalinosi viena iš bendrovės „Orivega“ įkūrėjų Ieva Pauliukonienė. - „Išleidome naują stiklinės taros liniją, kurioje net 7 skirtingos ekologiškos riešutų kremo rūšys. Tarp jų – net dvi naujienos rinkoje: ekologiškas žemės riešutų kremas su datulėmis bei ekologiškas žemės riešutų kremas su “super” sėklomis: ispaninių šalavijų sėklomis, lukštentomis kanapių sėklomis ir linų sėmenimis. Pasirinkome datules, nes jos papildo ekologiško supermaisto produktus ir suteikia natūralų sveiką saldumą mūsų žemės riešutų kremui; be to, datulės -  tai nauja maisto rinkos tendencija. O tiems, kurie mėgsta traškius riešutų kremus, siūlome naujovišką ir maistingą alternatyvą įprastam žemės riešutų kremui, kur traškumui išgauti naudojami ne riešutų gabaliukai, o įvairios sėklos, kurios dar ir praturtina vartotojų racioną naudingomis skaidulinėmis medžiagomis“.

UAB „Acorus calamus“ šioje parodoje dalyvauja pirmą kartą. Dirbdami ekologiškų produktų sektoriuje kaip partneriai, jie aukštai vertina tokio pobūdžio specializuotų parodų privalumus.

UAB „Jovaigė“, antrus metus dalyvaujanti parodoje ir pristatanti ekologiškus virtus burokėlius, šiais metais tęsia potencialių partnerių paiešką, megzdama naujus kontaktus.

UAB „Bioenergy LT“ atstovė Lina Juodytė džiaugiasi galimybe pristatyti įmonės produkciją „Biofach 2020“ parodoje. „Kalbant apie galutinio produkto kokybę, būtina galvoti apie dirvožemį, kuriame auga derlius. Biologiniai preparatai padeda atstatyti dirvožemio pusiausvyrą ir užtikrinti augalų optimalią mitybą bei padidinti augalo atsparumą stresui. Lietuvoje kaip ir Europoje bei visame pasaulyje biologiniai dirvos gerintojai kuo toliau tuo labiau keičia mineralines trąšas. Smagu, kad šiemet mūsų stende sulaukėme daug daugiau žmonių, kuriems jau nereikia aiškinti apie mikroorganizmų ir grybų svarbą augalų mitybai“ – pastebi L. Kuodytė.

Didelio susidomėjimo sulaukė UAB „Gusania“ gaminama produkcija: šių metų parodoje įmonė pristato ekologiškus daržovių traškučius. Traškučiai gaminami iš Lietuvos ūkiuose išaugintų daržovių, kurių kiekviena kepama atskirai, todėl išgaunamas tobulas traškumas. Pasak įmonės atstovės, stendo lankytojus labiausiai stebina išsaugotas savitas bulvių, morkų, jaunų burokėlių skonis, ko jie labiausiai pasigenda ragaudami vietos gamintojų siūlomus ekologiškus traškučius.

Įmonė „Ecoagrofarm“ parodoje „Biofach 2020“ dalyvauja pirmą kartą, tačiau jau planuoja tai daryti ir ateinančiais metas bei didinti stendo plotą dvigubai. Įmonės atstovai jau po pirmos parodos dienos pripažino jaučiantys didelę dalyvavimo joje naudą ir manantys, kad „Biofach 2020“ metu užmegzti kontaktai turės nemažą potencialą išaugti į ilgalaikį bendradarbiavimą.

Pluoštinių kanapių įmonė UAB „Aurora Hemp Europe“ parodoje pristato ne tik įprastus kanapių produktus (lukštentos kanapių sėklos, aliejus, proteinas, miltai), bet ir naująją supermaisto produktų liniją – Planet Hemp Superfood (kanapių proteino kokteilius, sėklų mišinius, aliejų). Įmonė šiuos produktus pristato ir specialiame naujienų stende „Novelty stand“, kur jau sulaukė didelio susidomėjimo. Yra didelė tikimybė, kad šiuos produktus jau greitai bus galima pamatyti užsienio prekybos centrų lentynose.

Vakar Lietuvos Respublikos žemės ūkio atašė Mindaugas Milinis Lietuvos nacionaliniame jungtiniame stende pristatė parodos dalyviams produkto įvedimo į Vokietijos rinką strategijos subtilybes.

Aplankykite mūsų stendą 4-670 „Biofach 2020“ parodos salėje Nr. 4!

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X