Naujienos

Ant Seišelių salų gyventojų pusryčių stalo - lietuviški produktai

Vasario 16-20 dienomis dviejuose nacionaliniuose Lietuvos stenduose parodoje "Gulfood 2020", vykusioje Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose savo produkciją jau dešimtąjį kartą pristatė 15 Lietuvos įmonių, kurių dalyvavimą šiame renginyje organizavo Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra. Lietuvos stenduose prisistatė: AB "Pieno žvaigždės", UAB "Litamilk", UAB "Vilkyškių pieninė", UAB "Marijampolės pieno konservai",  UAB "Pienas LT",  UAB "Amber Pasta", UAB "Malsena Plius", UAB "KG Distribution", UAB "Vis Aqua", AB "Kauno grūdai, UAB "Naujasis Nevėžis", UAB "Granex",  UAB "Cerera food", UAB "Choco group, UAB "Grainmore".

Jungtinį nacionalinį Lietuvos stendą oficialiai atidarė Lietuvos žemės ūkio viceministras Evaldas Gustas ir Lietuvos ambasadorius JAE Edminas Bagdonas.  Susirinkę svečiai buvo vaišinami lietuviška produkcija - AB „Rokiškio sūris“ gaminamu kietuoju sūriu, UAB „Lašų duona“ duona ir šakočiais , D. Šerkšno bityno bei  Lietuvos bitininkų asociacijos narių gaminamu įvairaus skonio medumi , natūraliomis liofilizuotomis uogomis ir daržovėmis, kurias parodos lankytojams pasiūlė UAB „Geld Baltic“, atstovaujanti prekės ženklui „Super garden“. „Labiausiai nustebino natūralus skonis, tarsi ragautume ką tik nuskintą uogą“ – teigė dauguma stendo svečių ragaudami liofilizuotas uogas. UAB „Geld Baltic“ atstovė Laura Kaziukonienė teigė, kad  šiais metais produktų pakuotes pradėjus gaminti su UV filtrais atsivėrė galimybės eksportuoti juos į Pietų bei Rytų regionų šalis, kadangi įmonės gaminama produkcija ypač jautri saulės spinduliams. 
UAB „Naujasis Nevėžis“  atstovai didžiuojasi jau prekiaujantys savo produkcija Saudo Arabijoje, Libane, Jordanijoje, Irake, Šiaurės Rytų Afrikoje. Praėjusiais metais „Gulfood“ parodoje taip pat dalyvavusiai įmonei pavyko užmegzti bendradarbiavimą su Seišelių Respublikoje dirbančiais verslo partneriais. „Seišeliai - ne vienintelė egzotiška šalis, į kurią keliauja mūsų gaminami sausi pusryčiai, pažymėti „Oho“ prekės ženklu; sėkmingai vykdome pardavimus ir  Mauricijuje, Indijoje, Indonezijoje, Australijoje ir kitose egzotiškose šalyse. Šiuo metu įmonė eksportuoja savo produkciją į daugiau kaip 50 šalių,“ -  teigė Vaida Kairiūkštienė, UAB „Naujasis Nevėžis“ pardavimų vadovė. 
UAB „Cerera foods“ parodoje užmezgė tolesnio bendradarbiavimo ryšius  su Palestinoje dirbančiu verslo atstovu ir teigia, kad šiuo metu jau yra sudarytas kontraktas dėl produkcijos pristatymo į Palestiną. 
AB „Pieno žvaigždės“ taip pat džiaugėsi sėkmingu dalyvavimų šių metų parodoje, tačiau derybos dėl naujų kontraktų dar vyksta. AB „Pieno žvaigždžių“ produkcija jau yra prekiaujama Dubajaus parduotuvėse, kur ji yra labai populiari, tad įmonės dalyvavimo parodoje tikslas buvo surasti naujų verslo partnerių Saudo Arabijoje bei Šiaurės Afrikoje. 

Lietuvos įmonė „Choco group“, gaminanti tarptautiniu mastu pripažintą ekologišką šokoladą „Mulate“, dalyvavimą parodoje įvertino kaip labai sėkmingą bei teigė, kad gana greitai sulaukė pirmojo užsakymo iš Omane dirbančių potencialių verslo partnerių. Kompanijos „Choco group“ direktorius Vytautas Stankevičius taip pat pastebėjo, kad populiariausia šokolado rūšis, kurią ypač gyrė parodos lankytojai buvo pieninis šokoladas su tahini ir skrudintomis sezamo sėklomis „TAHINI“.

Lietuvos maisto produktų eksporto kryptys aktyviai plečiasi. Kas kart džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų įmonių gaminama produkcija atsiranda pačių egzotiškiausių kraštų gyventojų namuose!
 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X