Apie paslaugas

Eksporto plėtra

PARODŲ IR VERSLO MISIJŲ ORGANIZAVIMO SKYRIAUS TIKSLAI:
 

  • LIETUVOS INTEGRACIJA Į PASAULINĘ RINKĄ


PVMOS Skyriaus specialistai atlieka tiek paklausos, tiek pasiūlos rinkų, tinkančių lietuviškų produktų eksportavimui analizę, veda informacinius bei konsultacinius seminarus, konferencijas, mokymus apie lietuviškam produktui atsiveriančias eksporto galimybes.  
 

  • PROFESIONALUS ORGANIZAVIMAS


PVMOS specialistai organizuoja dalyvavimą didžiausiose komercinėse tarptautinėse parodose, mugėse bei verslo misijose, kurių metu Lietuvos verslo atstovams atsiranda galimybės užmegzti naujus prekybinius santykius su tokių valstybių kaip Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Japonijos, Vokietijos, Prancūzijos ir kt. perspektyviais importuotojais.
 

  • BENDRADARBIAVIMAS


Šis skyrius taip pat bendradarbiauja su Lietuvos ir kitų valstybių asociacijomis, Ambasadomis, konsuliniais skyriais, atstovybėmis ir kitomis su eksporto galimybių plėtra susijusiomis organizacijomis. PVMOS konsultuoja įmones dėl žemės ūkio ir maisto produktų eksporto perspektyvų, pagal kompetenciją bendradarbiauja su panašią veiklą kitose šalyse vykdančiomis įstaigomis, organizuoja Lietuvos ūkio subjektų bei asocijuotų struktūrų apklausą, siekiant nustatyti ūkio subjektų prioritetines eksporto rinkas, sektorius ir išsiaiškinti poreikį dalyvauti tam tikrose tarptautinėse žemės ūkio parodose, mugėse.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X