Naujienos

Akreditacijos siekia dar viena konsultantų grupė

Akademijoje (Kauno r.) lapkričio 23 d. konsultantai iš Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos baigė VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros rengiamus dviejų dienų „Ūkio veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo ir apmokestinimo aktualijų“ mokymo kursus. Šiais metais tai paskutinioji grupė, siekianti gauti akreditaciją pagal „Ūkio veiklos buhalterinės apskaitos klausimais“ konsultavimo sritį.

„Jūs esate ne tik buhalterinės apskaitos specialistai, bet ir konsultantai – tokiu būdu jūsų pečius užgula dar didesnė atsakomybė. Linkime sėkmingai įsisavinti visas Jums pateikiamas žinias ir aktualijas bei visiems išlaikyti žinių patikrinimo testus", - mokymo dalyvius sveikino VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros pavaduotojas Alvydas Grigaliūnas.

Šią savaitę kvalifikaciją kėlė 19 konsultantų iš Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos. Kursų dalyvius apie ūkininkų ir kitų žemės ūkio veikla užsiimančių gyventojų mokesčių  bei gyventojų pajamų mokesčio apskaičiavimo, sumokėjimo ir deklaravimo aktualijas informavo Aleksandro Stulginskio universiteto profesorės Astrida Miceikienė bei Neringa Stončiuvienė. Mokymuose kalbėta apie nekilnojamo turto mokesčio, pridėtinės vertės mokesčio, žemės mokesčio bei valstybinės žemės nuomos mokesčio apskaičiavimą, deklaravimą iri kitas aktualijas. Kursų dalyviai supažindinti apie valstybinio socialinio draudimo, privalomojo sveikatos draudimo įmokų apskaičiavimą, mokėjimą ir deklaravimą bei kt. ūkio veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo aktualijas.

Konsultantams įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra konsultantus kviečia gruodžio 12 d. 10.00 val. į profesinių žinių patikrinimą pagal „Ūkio veiklos buhalterinės apskaitos klausimais“ (programos kodas - 596134405) 5.3 akreditavimo sritį. Patikrinimas vyks 204 auditorijoje (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r.).

Kursai organizuojami vadovaujantis Konsultavimo įstaigų ir konsultantų akreditavimo taisyklėmis, patvirtintomis žemės ūkio ministro 2007 m. gegužės 18 d. įsakymu Nr. 3D-242 (2016 m. birželio 1 d. įsakymo Nr. 3D-337 redakcija).

Konsultavimo įstaigų ir konsultantų akreditavimą nuo š.m. spalio 1 d. vykdo VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (organizuoja Konsultavimo įstaigų ir Konsultantų akreditavimo pažymėjimų blankų gamybą ir išdavimą akredituotoms konsultavimo įstaigoms bei konsultantams; tvarko akreditacijos pažymėjimų išdavimo apskaitą ir Akredituotų konsultavimo įstaigų ir Akredituotų konsultantų sąrašus).

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X