NPM intervencinis pirkimas

Informacija NPM pirkėjams

DĖL VŠĮ KAIMO VERSLO IR RINKŲ PLĖTROS AGENTŪROS VYKDOMŲ  INTERVENCINIŲ  NUGRIEBTO PIENO MILTELIŲ PARDAVIMŲ

Informuojame, kad VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra), kurios registruota buveinė yra Universiteto g. 8 A, Akademija, Kauno r., šiuo metu intervencinių nugriebto pieno miltelių  pardavimo iš intervencinių sandėlių esančių Lietuvoje, konkursų nevykdo.

Informuojame, kad visi intervenciniai nugriebto pieno milteliai (toliau - NPM), saugomi Lietuvos intervenciniuose sandėliuose yra šiuo metu parduoti, todėl intervenciniai pardavimai nėra vykdomi.

Pareiškėjai, norintys dalyvauti konkurse turi pateikti pareiškėjo arba jo įgalioto asmens parašu patvirtintą nustatytos formos paraišką ir papildomus dokumentus (juridinius asmenims – įmonės registravimo pažymėjimo tinkamai patvirtintą kopiją, mokesčių inspekcijos PVM mokėtojo pažymos tinkamai patvirtintą kopiją), reikalaujamus pagal konkurso sąlygas. Paraiškos, pirkti nugriebto pieno miltelius iš intervencinių sandėlių, formą ir Konkurso sąlygas galima gauti Agentūroje Paramos priemonių administravimo skyriuje arba Agentūros interneto svetainėje http://www.litfood.lt

Pareiškėjai kartu su paraiška dalyvauti konkurse turi pateikti garantinį raštą/laidavimo raštą ar bankinio mokėjimo nurodymą, patvirtinantį, kad pareiškėjas pateikė nustatyto dydžio garantiją (50EUR/t).

Paraiška pirkti NPM iš intervencinių sandėlių
NPM pardavimo iš intervencinių sandėlių rekomendacijos

 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X