Seminarai ir konferencijos

AGENTŪRA ORGANIZAVO SEMINARĄ SKIRTĄ PASIRUOŠTI TARPTAUTINEI MAISTO PRODUKTŲ IR GĖRIMŲ PARODAI „ANUGA 2017“

VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto  produktų rinkos reguliavimo agentūra 2017 m. spalio 3 d. organizavo seminarą „Viena iš tarptautinės rinkodaros priemonių – dalyvavimas parodose: išskirtinumo kriterijai ir esminiai etapai; tarptautinės maisto produktų ir gėrimų parodos „ANUGA 2017“ atvejis“.

Seminare ir diskusijoje dalyvavo suinteresuotų Lietuvos maisto pramonės įmonių atstovai ir Agentūros darbuotojai.

Seminaro pranešimą pristatė Sigitas Brazinskas – tarptautinės plėtros ekspertas, bendradarbiaujantis su Lietuvos ir užsienio kompanijomis joms plečiantis į įvairias rinkas, padedantis įmonėms kuriant ir įgyvendinant rinkodaros ir plėtros planus, teikiantis konsultacijas ir rekomendacijas tobulinimui ir konkurencingumo didinimui, vedantis mokymus, dirbantis tarptautinių organizacijų ir kompanijų vykdomuose projektuose.

Pranešėjas išanalizavęs dalyvaujančių parodoje įmonių internetines svetaines bei pateiktą informaciją tarptautinei parodai „ANUGA 2017“, pasiūlė, kaip pagerinti įmonės įvaizdį, kokią strategiją pasirinkti. S. Brazinskas iškėlė tikslus, apžvelgė parodos etapus, jų tęstinumą. Dalyviai gavo naudingos informacijos apie elgesį ir susidomėjimo skatinimą bendraujant su klientais parodoje. Pabrėžė apie veiklą stende, kuri neatsiejama nuo svarbių parodos tikslų. Taip pat, aptarė veiksnius darančius įtaką sėkmingų kontaktų užmezgimui.

Antroje seminaro dalyje Agentūros Parodų organizavimo ir eksporto skatinimo skyriaus spacialistė Aušra Šileikienė pristatė pranešimą apie Tarptautinę maisto produktų ir gėrimų parodą „ANUGA 2017“  ir pateikė įmonių-dalyvių atstovams visą aktualią informaciją apie parodos „ANUGA 2017“ darbo laiką, vietą, oficialią atidarymo ceremoniją, taip pat parodos metu organizuojamus įvairius seminarus ir konferencijas, kuriuose, įmonės dalyvaujančios jungtiniame Lietuvos stende, galės dalyvauti. Įmonių atstovams buvo pateikta svarbi informacija susijusi su įmonių pristatoma produkcija ir dalyvio kortelėmis, produkcijos gabenimu, taip pat pristatyta jungtinių Lietuvos stendų parodoje „ANUGA 2017“ koncepcija/vizualizacijos.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X