Naujienos

Tekančios saulės šalis pasitinka lietuvišką produkciją

Šių metų Kovo 5 d. įvyko vienos didžiausių parodų Azijoje tarptautinės maisto produktų ir gėrimų parodos „Foodex Japan 2019“ atidarymas. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (Agentūra) Tokijuje organizavo  9 Lietuvos maisto pramonės įmonių dalyvavimą jungtiniame nacionaliniame Lietuvos stende.

„Lietuvos įmonėms dalyvauti šioje parodoje yra labai svarbu ir naudinga, nes Japonija – viena perspektyviausių bei sparčiausiai besivystačių eksporto rinkų Azijoje“, - įsitikinusi Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros direktorė Aneta Kacėnaitė.

Šiais metais oficialioje parodos atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, kuriam, kartu su kitais oficialiais kitų šalių delegatais, buvo patikėta perkirpti parodos atidarymo juostelę. Kartu su ministru parodoje lankėsi Lietuvos Respublikos ambasados Japonijoje Filipinų Respublikai Australijos Sandraugai, Naujajai Zelandijai, Singapūro Respublikai, Indonezijos Respublikai ir Malaizijai ambasadorius Gediminas Varvuolis kartu su LR žemės ūkio atašė Japonijoje Deividu Kliučinsku. Į parodą taip pat atvyko Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Darius Remeika.

Oficiali Lietuvos delegacija aplankė Lietuvos stendą, bendravo su įmonėmis, domėjosi jų produkcijos perspektyvomis Rytų šalyse.

Dalyvavimas šioje prodoje Lietuvos įmonėms atveria vis daugiau galimybių įsitvirtinti Rytų rinkoje. Lietuva jau turi leidimus eksportuoti pieno produktus, žuvį, kiaušinius, paukštieną, jautieną į Japoniją, o pernai  buvo išsiųsta ir pirmoji 10 tonų medaus siunta.

Agentūros stende taip pat pristatyta Lietuvos įmonių produkcija - UAB „Choco group“ įvairių rūšių ekologiški šokoladai, UAB „Lašų duona“ įvairiagrūdė juoda duona, šakočiai, grikiai.

Džiugu, kad Japonijos verslo atstovai vis geriau žino kur yra Lietuva ir kokia švari yra mūsų gamta. Ne vienas apsilankęs Lietuvos stende parodos lankytojas pasakojo, kad lankėsi Lietuvoje bei ragavo mūsų tradicinių patiekalų.

„Esame pilnaverčiai pasaulio piliečiai, lankantis net tolimiausiuose pasaulio kampeliuose, mums vis mažiau tenka pasakoti kas yra Lietuva ir kurioje pasaulio dalyje ją surasti. Lietuvos verslui telieka tvirtu žingsniu skverbtis į pasaulines rinkas bei semtis kuo daugiau patirties ir išnaudoti visas galimybes“, - pastebėjo ne vieną tarptautinę parodą suorganizavusi Parodų ir verslo misijų organizavimo skyriaus specialistė Jolita Gecevičienė.

Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Foodex Japan 2019“ jungtiniame nacionaliniame Lietuvos stende dalyvauja šios įmonės ir pristato savo produkciją:

  1. UAB „Vis Aqua“ - natūralus mineralinis vanduo.
  2. UAB „Volfas Engelman“ - gaivieji gėrimai ir mineralinis vanduo.
  3. UAB „Appiproduktai“ - medus, propolis, bičių duona, žiedadulkės, bičių pienelis.
  4. KG Group - vištienos pusgaminiai, rūkyti gaminiai, kepsneliai ir kepti produktai.
  5. AB „Pieno žvaigždės“ - sūris, mocarela, lydytas sūris, sviestas, varškės sūreliai, sūrio lazdelės.
  6. UAB „Daumantai“ - ekologiškas, be konservantų kečupas, majonezas, BBQ padažai.
  7. UAB „Javinė“ - užkandžių linija (duoniukai, javainiai ir kt.).
  8. Regina Šerkšnienė - bičių produktai, medus, medus su priedais.
  9. UAB „Varėnos pienelis“ - varškės sūreliai, rageliai, veganiški produktai ir desertai.

 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X