Naujienos

Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje "Sial China 2019" bus pristatyta lietuviška produkcija

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą, bei jų gaminamos produkcijos pristatymą tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial China 2019“, kuri vyks 2019 m. gegužės 14 - 16 dienomis Šanchajuje, Kinijoje. Kiekvienais metais į šią parodą susirenka gausus būrys ne tik maisto produkcijos ir gėrimų sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir verslo partnerių, bet ir esamų bei potencialių vartotojų, importuotojų, eksportuotojų, didmenininkų.
 

2018 m. parodą aplankė 110635 tūkst. lankytojų iš įvairių pasaulio valstybių. Savo produkciją pristatė 3 400 dalyvių iš 67 šalių.

Tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda „Sial China 2019“ vyks 19 kartą, joje ketina dalyvauti daugiau nei 3 600 dalyvių iš daugiau nei 72 pasaulio šalių. Tai yra viena didžiausių parodų pasaulyje, kurioje kasmet sulaukiama apie 110 tūkst. profesionalių lankytojų, tarp kurių yra pirkėjai iš Kinijos, Taivano, Vietnamo, Singapūro ir kitų pasaulio šalių, kurie domisi naujausiomis maisto ir gėrimų pramonės technologijomis, taip pat Kinijos maisto produktų ir gėrimų importuotojai.

Kinija  yra laikoma viena iš perspektyviausių Lietuvos eksporto rinkų. Mūsų šalies gamintojai jau sėkmingai prekiauja Kinijoje sertifikuotais pieno ir žuvies produktais. Vis platesnį kelią į milžinišką šios valstybės rinką atsiveria lietuviška duona, alus, padažai.

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis 2018 m. daugiausia į Kiniją eksportuota pieno ir pieno produktų; paukščių kiaušinių; natūralaus medaus; gyvūninės kilmės maisto produktų  - už 1 240,2 tūkst. EUR, mėsos ir valgomųjų mėsos subproduktų už 42,7 tūkst. EUR, valgomųjų vaisių ir riešutų – už   2326,8 tūkst. EUR, aliejinių kultūrų sėklų ir vaisių; įvairių grūdų, sėklų ir vaisių; augalų, naudojamų pramonėje ir medicinoje – už 469,0 tūkst. EUR.

Kaip ir kiekvienais metais tarptautinės maisto produktų ir gėrimų parodos „Sial China 2019“ metu numatoma daug įvairių renginių, skirtų tiek parodos lankytojams, tiek ir jos dalyviams: Sial inovacijų renginys, „La Cuisine“ kūrybinės gastronomijos renginys, mažmeninės prekybos ir svetingumo forumas, arbatos virimo, jūros gėrybių šventė, „šokolado pasaulio“ renginys, vyno inovacijų forumas, „Best buy China“ konkursas“ ir daugelis kitų.

Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial China 2019“ nacionaliniuose jungtiniuose 84 kv. m. (maisto sektorius) ir 42 kv. m. (pieno sektorius) Lietuvos įmonių stenduose, Hall W3 ir Hall E4 salėse, savo gaminamą produkciją pristatys šios įmonės:

UAB “Choco group“ (pristatoma produkcija – įvairaus skonio šokoladas), UAB „Melt -Water“ (pristatoma produkcija – natūralus mineralinis vanduo), UAB „Adex LT“ (pristatoma produkcija – šaldytos uogos, grybai), AB „Klaipėdos pienas“ (pristatoma produkcija – ledai „Dione“), UAB „Naujasis Nevėžis“ (pristatoma produkcija – įvairaus skonio sausi pusryčiai), UAB „Saldukas“ (pristatoma produkcija – maisto papildai, sveikuoliški batonėliai), UAB „Pergalė“ (pristatomas produkcija – šokoladai, saldainiai, dražė), UAB „Grainmore“ (pristatoma produkcija – avižų, grikių, ryžių, speltų dribsniai), UAB „Marijampolės pieno konservai“ (pristatoma produkcija – nesaldinti ir saldinti pieno konservai su įvairiais skoniais, nugriebto ir nenugriebto pieno milteliai, sviestas, grietinėlė), AB „Pieno žvaigždės“ (pristatoma produkcija – sūris, sūreliai, lydytas sūris, sūrio lazdelės, jogurtai, Swp, Smp, Mozzarela sūris)

2019 m. balandžio 24 d. aplankyti tarptautinę maisto produktų ir gėrimų parodą „SIAL China 2019“ ir jungtinius Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių stendus Agentūra pakvietė Lietuvos Respublikos ambasadorę Kinijos Liaudies Respublikoje Iną Marčiulionytę, Lietuvos Respublikos Žemės ūkio atašė Kinijos Liaudies Respublikoje Kristiną Mineikienę bei kitus ambasados darbuotojus.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X