Naujienos

Puiki galimybė sudalyvauti prekybos agentų bei verslo konsultantų ir įmonių kontaktų mugėje Paryžiuje

Lietuvos Respublikos Prancūzijoje ambasada kviečia Lietuvos įmones dalyvauti Prancūzijos nacionalinės prekybos agentų federacijos (FNAC), vienijančios 800-1000 prekybos agentų, 2019 m. spalio 17 d. Paryžiuje organizuojamoje prekybos agentų/verslo konsultantų ir įmonių kontaktų mugėje.

Renginyje galima dalyvauti:

1)    Kaip lankytojui (be stendo). Artimiausiu metu bus atidaryta registracijos platforma, kaina turėtų svyruoti apie 20-25Eur. Šiuo konkrečiu atveju organizatoriai jokių papildomų paslaugų neteikia. Viskas priklauso nuo dalyvaujančių įmonių proaktyvumo bei pastangų renginio erdvėse susitikti su jas dominančiais prekybos agentais ir juos užkalbinti. Kontaktinė informacija nėra platinama apie įmones FNAC informaciniuose leidiniuose. Prekybos agentų kontaktai nėra suteikiami, bus galimybė gauti tik dalyvaujančių su stendais įmonių kontaktus. B2B susitikimai atskirai neorganizuojami.
 
2)    Dalyvavimas su stendu. Įmonė gali mugėje dalyvauti su stendu, jame naudoti vizualinę medžiagą, rengti degustaciją, naudoti reklaminę medžiagą ir pan., tokiu būdu atkreipiant prekybos agentų dėmesį. Atskirai B2B susitikimai neorganizuojami, prekybos agentai patys renkasi prie kurio stendo prieiti. Stende yra stalas (1,5X0,8m) bei 4 kėdės, kartu suteikiama Wifi prieiga, įtraukti pietūs (1asm.) Išsipirkus dalyvavimo su stendu paslaugą įmonės kontaktai taip pat publikuojami renginio brošiūroje, kuri dalinama prie įėjimo. El. paštu įmonės kontaktai taip pat išplatinami visiems FNAC nariams bei regioniniams ofisams. Suteikiama galimybė dalyvauti konferencijose (FR kalba). Kaina – 850 Eur (su mokesčiais).
 
Renginio darbinė kalba – prancūzų. Todėl rekomenduotina, jog prie staliuko būtų bent vienas asmuo, kalbantis prancūziškai. Nors daugelis prancūzų vėliau galėtų pereiti kalbėti į anglų kalbą, pirmasis kontaktas ir proaktyvus prekybos agentų kalbinimas efektyvesnis bus prancūzų kalba.
 
Pagal organizatorių pateiktą informaciją, sektoriai, kuriuose yra daugiausia aktyviai veikiančių prekybos agentų: žemės ūkio ir maisto produktai, baldai, statyba, grožio ir kosmetikos sektorius, distribucija mažmeninės prekybos tinkluose, ITC, high tech produktai, medicina, paslaugų sektorius, tekstilė, mada ir aprangos aksesuarai, paslaugų sektorius, vynas/alkoholis ir kt.
 
Išsamesnė informacija ir registracijos anketa (dalyvaujantiems su stendu)

Dėl detalesnės informacijos taip pat galima kreiptis į  Chloé GUILLAUMIN; el. p. chloe.guillaumin@comagent.com, tel. +33 1 44 94 06 06 (galima ir anglų kalba)

Apie savo dalyvavimą prašome informuoti tiesiogiai Marių Atrošką, taip pat jis Jums atsakymus į visus iškilusius klausimus. El. paštu: Marius.ATROSKA@urm.lt ; Tel. +33 1 4054 5068

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X