Naujienos

Pirmosiomis pavasario dienomis lietuviška produkcija bus pristatyta tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų pardoje "Foodex Japan 2019", Tokijuje, Japonijoje

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą bei jų gaminamos produkcijos pristatymą tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Foodex Japan 2019“, kuri vyks 2019 m. kovo 5 - 8 dienomis Tokijuje, Japonijoje.

„Foodex Japan“ yra viena didžiausių parodų vykstančių Azijoje. 2018 metais parodoje apsilankė daugiau nei 85 000 lankytojų, kurie atvyko ne tik iš Japonijos, bet taip pat iš Kinijos, Taivano, Vietnamo, Singapūro, Hong Kongo ir kitų šalių. „Foodex Japan 2018“ dalyvavo 3466 dalyvių iš 83 pasaulio šalių. Jau 44-tąjį kartą rengiamoje parodoje planuojama sulaukti dar daugiau lankytojų ir parodos dalyvių, kurie aktyviai domisi naujausiomis maisto ir gėrimų pramonės technologijomis bei parodoje pristatoma produkcija. Tiek parodoje dalyvaujančius ir besilankančius verslo atstovus, maisto ir gėrimų pramonės technologus bei mokslininkus, tiek naujus ir ištikimus parodos svečius, „Foodex Japan 2019“ organizatoriai ketina nustebinti plačiu renginių spektru, profesionalumu ir naudingumu.  

Lietuva jau turi leidimus į Japoniją eksportuoti pieno produktus, žuvį, kiaušinius, paukštieną, jautieną. 2018 metais į Japoniją buvo išsiųsta ir pirmoji 10 tonų medaus siunta. Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Foodex Japan 2019“ jungtiniame nacionaliniame Lietuvos stende dalyvaus šios įmonės ir pristatys savo produkciją:

UAB „Vis Aqua“, pristatoma produkcija – natūralus mineralinis vanduo; UAB „Volfas Engelman“, pristatoma produkcija – gaivieji gėrimai; UAB „Appiproduktai“, pristatoma produkcija – medus, propolis, bičių duona, žiedadulkės, bičių pienelis; KG Group pristatoma produkcija – paukštienos gaminiai; AB „Pieno žvaigždės“ pristatoma produkcija – sūris, mocarela, lydytas sūris, sviestas, desertai, varškė, sūrio lazdelės; UAB „Daumantai“, pristatoma produkcija – ekologiškas, be konservantų kečupas, majonezas, BBQ padažai; UAB „Javinė“, pristatoma produkcija – užkandžių linija (duoniukai, javainiai ir kt.); Regina Šerkšnienė, pristatoma produkcija – bičių produktai, medus, medus su priedais; UAB „Varėnos pienelis“, pristatoma produkcija – varškės sūreliai, rageliai, veganiški produktai.

2019 m. vasario 8 d. aplankyti tarptautinę maisto produktų ir gėrimų parodą „Foodex Japan 2019“ ir jungtinį nacionalinį Lietuvos stendą Agentūra pakvietė LR ambasadorių Japonijoje, Filipinų Respublikai, Australijos sandraugai, Naujajai Zelandijai, Singapūro Respublikai, Indonezijos Respublikai ir Malaizijai Gediminą Varvuolį bei žemės ūkio etašė LR diplomatinėje atstovybėje Japonijoje Deividas Kliučinską.

Japonija, sparčiai perimdama vakarietiškus vartojimo įpročius ir mitybos kultūrą, Lietuvos gamintojams tampa viena perspektyviausių rinkų eksporto plėtrai.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X