Naujienos

Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje "Sial China 2019" bus pristatyta lietuviška produkcija

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą, bei jų gaminamos produkcijos pristatymą tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial China 2019“, kuri vyks 2019 m. gegužės 14 - 16 dienomis Šanchajuje, Kinijoje. Kiekvienais metais į šią parodą susirenka gausus būrys ne tik maisto produkcijos ir gėrimų sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir verslo partnerių, bet ir esamų bei potencialių vartotojų, importuotojų, eksportuotojų, didmenininkų.

2018 m. parodą aplankė 110635 tūkst. lankytojų iš įvairių pasaulio valstybių. Savo produkciją pristatė 3 400 dalyvių iš 67 šalių.

Tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda „Sial China 2019“ vyks 19 kartą, joje ketina dalyvauti daugiau nei 3 600 dalyvių iš daugiau nei 72 pasaulio šalių. Tai yra viena didžiausių parodų pasaulyje, kurioje kasmet sulaukiama apie 110 tūkst. profesionalių lankytojų, tarp kurių yra pirkėjai iš Kinijos, Taivano, Vietnamo, Singapūro ir kitų pasaulio šalių, kurie domisi naujausiomis maisto ir gėrimų pramonės technologijomis, taip pat Kinijos maisto produktų ir gėrimų importuotojai.

Kinija  yra laikoma viena iš perspektyviausių Lietuvos eksporto rinkų. Mūsų šalies gamintojai jau sėkmingai prekiauja Kinijoje sertifikuotais pieno ir žuvies produktais. Vis platesnį kelią į milžinišką šios valstybės rinką atsiveria lietuviška duona, alus, padažai.

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis 2018 m. daugiausia į Kiniją eksportuota pieno ir pieno produktų; paukščių kiaušinių; natūralaus medaus; gyvūninės kilmės maisto produktų  - už 1 240,2 tūkst. EUR, mėsos ir valgomųjų mėsos subproduktų už 42,7 tūkst. EUR, valgomųjų vaisių ir riešutų – už   2326,8 tūkst. EUR, aliejinių kultūrų sėklų ir vaisių; įvairių grūdų, sėklų ir vaisių; augalų, naudojamų pramonėje ir medicinoje – už 469,0 tūkst. EUR.

Kaip ir kiekvienais metais tarptautinės maisto produktų ir gėrimų parodos „Sial China 2019“ metu numatoma daug įvairių renginių, skirtų tiek parodos lankytojams, tiek ir jos dalyviams: Sial inovacijų renginys, „La Cuisine“ kūrybinės gastronomijos renginys, mažmeninės prekybos ir svetingumo forumas, arbatos virimo, jūros gėrybių šventė, „šokolado pasaulio“ renginys, vyno inovacijų forumas, „Best buy China“ konkursas“ ir daugelis kitų.

Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial China 2019“ nacionaliniuose jungtiniuose 84 kv. m. (maisto sektorius) ir 42 kv. m. (pieno sektorius) Lietuvos įmonių stenduose, Hall W3 ir Hall E4 salėse, savo gaminamą produkciją pristatys šios įmonės:

UAB “Choco group“ (pristatoma produkcija – įvairaus skonio šokoladas), UAB „Melt -Water“ (pristatoma produkcija – natūralus mineralinis vanduo), UAB „Adex LT“ (pristatoma produkcija – šaldytos uogos, grybai), AB „Klaipėdos pienas“ (pristatoma produkcija – ledai „Dione“), UAB „Naujasis Nevėžis“ (pristatoma produkcija – įvairaus skonio sausi pusryčiai), UAB „Saldukas“ (pristatoma produkcija – maisto papildai, sveikuoliški batonėliai), UAB „Pergalė“ (pristatomas produkcija – šokoladai, saldainiai, dražė), UAB „Grainmore“ (pristatoma produkcija – avižų, grikių, ryžių, speltų dribsniai), UAB „Marijampolės pieno konservai“ (pristatoma produkcija – nesaldinti ir saldinti pieno konservai su įvairiais skoniais, nugriebto ir nenugriebto pieno milteliai, sviestas, grietinėlė), AB „Pieno žvaigždės“ (pristatoma produkcija – sūris, sūreliai, lydytas sūris, sūrio lazdelės, jogurtai, Swp, Smp, Mozzarela sūris)

2019 m. balandžio 24 d. aplankyti tarptautinę maisto produktų ir gėrimų parodą „SIAL China 2019“ ir jungtinius Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių stendus Agentūra pakvietė Lietuvos Respublikos ambasadorę Kinijos Liaudies Respublikoje Iną Marčiulionytę, Lietuvos Respublikos Žemės ūkio atašė Kinijos Liaudies Respublikoje Kristiną Mineikienę bei kitus ambasados darbuotojus.

Puiki galimybė sudalyvauti prekybos agentų bei verslo konsultantų ir įmonių kontaktų mugėje Paryžiuje

Lietuvos Respublikos Prancūzijoje ambasada kviečia Lietuvos įmones dalyvauti Prancūzijos nacionalinės prekybos agentų federacijos (FNAC), vienijančios 800-1000 prekybos agentų, 2019 m. spalio 17 d. Paryžiuje organizuojamoje prekybos agentų/verslo konsultantų ir įmonių kontaktų mugėje.
 
Renginyje galima dalyvauti:

1)    Kaip lankytojui (be stendo). Artimiausiu metu bus atidaryta registracijos platforma, kaina turėtų svyruoti apie 20-25Eur. Šiuo konkrečiu atveju organizatoriai jokių papildomų paslaugų neteikia. Viskas priklauso nuo dalyvaujančių įmonių proaktyvumo bei pastangų renginio erdvėse susitikti su jas dominančiais prekybos agentais ir juos užkalbinti. Kontaktinė informacija nėra platinama apie įmones FNAC informaciniuose leidiniuose. Prekybos agentų kontaktai nėra suteikiami, bus galimybė gauti tik dalyvaujančių su stendais įmonių kontaktus. B2B susitikimai atskirai neorganizuojami.
 
2)    Dalyvavimas su stendu. Įmonė gali mugėje dalyvauti su stendu, jame naudoti vizualinę medžiagą, rengti degustaciją, naudoti reklaminę medžiagą ir pan., tokiu būdu atkreipiant prekybos agentų dėmesį. Atskirai B2B susitikimai neorganizuojami, prekybos agentai patys renkasi prie kurio stendo prieiti. Stende yra stalas (1,5X0,8m) bei 4 kėdės, kartu suteikiama Wifi prieiga, įtraukti pietūs (1asm.) Išsipirkus dalyvavimo su stendu paslaugą įmonės kontaktai taip pat publikuojami renginio brošiūroje, kuri dalinama prie įėjimo. El. paštu įmonės kontaktai taip pat išplatinami visiems FNAC nariams bei regioniniams ofisams. Suteikiama galimybė dalyvauti konferencijose (FR kalba). Kaina – 850 Eur (su mokesčiais).
 
Renginio darbinė kalba – prancūzų. Todėl rekomenduotina, jog prie staliuko būtų bent vienas asmuo, kalbantis prancūziškai. Nors daugelis prancūzų vėliau galėtų pereiti kalbėti į anglų kalbą, pirmasis kontaktas ir proaktyvus prekybos agentų kalbinimas efektyvesnis bus prancūzų kalba.
 
Pagal organizatorių pateiktą informaciją, sektoriai, kuriuose yra daugiausia aktyviai veikiančių prekybos agentų: žemės ūkio ir maisto produktai, baldai, statyba, grožio ir kosmetikos sektorius, distribucija mažmeninės prekybos tinkluose, ITC, high tech produktai, medicina, paslaugų sektorius, tekstilė, mada ir aprangos aksesuarai, paslaugų sektorius, vynas/alkoholis ir kt.
 
Išsamesnė informacija ir registracijos anketa (dalyvaujantiems su stendu)

Dėl detalesnės informacijos taip pat galima kreiptis į  Chloé GUILLAUMIN; el. p. chloe.guillaumin@comagent.com, tel. +33 1 44 94 06 06 (galima ir anglų kalba)

Apie savo dalyvavimą prašome informuoti tiesiogiai Marių Atrošką, taip pat jis Jums atsakymus į visus iškilusius klausimus. El. paštu: Marius.ATROSKA@urm.lt ; Tel. +33 1 4054 5068

Kvietimas teikti paraiškas dalyvauti tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „SIAL CHINA 2019“

Žemės ūkio ministerija (toliau – ŽŪM), vadovaudamasi Dalyvavimo žemės ūkio ir maisto produktų parodose, mugėse, pristatymuose ir verslo misijose užsienio valstybėse finansavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2017 m. balandžio 3 d. įsakymu Nr. 3D-228 „Dėl Dalyvavimo žemės ūkio ir maisto produktų parodose, mugėse, pristatymuose ir verslo misijose užsienio valstybėse finansavimo taisyklių patvirtinimo“ (toliau – taisyklės) (žemės ūkio ministro 2019 m. sausio 16 d. įsakymo Nr. 3D-22 redakcija), skelbia kvietimą teikti paraiškas gauti nereikšmingą (de minimis) paramą dalyvauti tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial China 2019“, kuri vyks 2019 m. gegužės 14-16 d. Šanchajuje, Kinijoje.

Tekančios saulės šalis pasitinka lietuvišką produkciją

Šių metų Kovo 5 d. įvyko vienos didžiausių parodų Azijoje tarptautinės maisto produktų ir gėrimų parodos „Foodex Japan 2019“ atidarymas. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (Agentūra) Tokijuje organizavo  9 Lietuvos maisto pramonės įmonių dalyvavimą jungtiniame nacionaliniame Lietuvos stende.

Lietuvos delegacija įvykdė svarbią misiją padėsiančią atverti verslo kelius į Jungtinius Arabų Emyratus

Vasario 18 – 19 dienomis Dubajuje vyko tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda „Gulfood 2019“. Jos metu Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (Agentūra) kartu su Žemės ūkio ministerija bei Lietuvos Verslo Asociacija Dubajuje organizavo verslo misiją. Jai vadovavo žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.
Minėta misija  prasidėjo kviestiniais verslo pusryčiais Dubajaus prekybos ir pramonės rūmuose. Juose dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Artimųjų Rytų verslo aplinka bei pabendrauti su Dubajaus ir kitų šalių verslininkais, jų atstovais.
Po pusryčių parodoje „Gulfood 2019“ vyko Lietuvos verslo pristatymo renginys: Lietuvos nacionalinį stendą aplankė Jungtinių Arabų Emyratų Ekonomikos ministerijos užsienio prekybos sekretorius Adbulla Alsaleh, taip pat kiti parodos lankytojai.
Visi susirinkusieji Lietuvos stende buvo vaišinami lietuvišku medumi, šakočiu, specialiai šiai parodai iškepta ir aukso dulkėmis papuošta lietuviška juoda duona, įvairių rūšių sūriu, saldumynais, trapučiais bei mineraliniu vandeniu.

Auksu ir prabanga tviskančiame Dubajuje savo produkciją pristato ir Lietuva

Viename didžiausių ir Pasaulyje brangiausių Jungtinių Arabų Emyratų miestų, Dubajuje jau prasidėjo tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda „Gulfood 2019“. Paroda vyks 2019 m. vasa-rio 17 –21 dienomis.

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą bei jų gaminamos produkcijos pristatymą jau 24–oje parodoje „Gulfood 2019“. Ši paroda tai viena populiariausių maisto produktų ir gėrimų parodų pasaulyje, joje užmegzti verslo ryšiai atveria kelius į tolesnes Persijos įlankos šalis.

Pirmosiomis pavasario dienomis lietuviška produkcija bus pristatyta tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų pardoje "Foodex Japan 2019", Tokijuje, Japonijoje

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą bei jų gaminamos produkcijos pristatymą tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Foodex Japan 2019“, kuri vyks 2019 m. kovo 5 - 8 dienomis Tokijuje, Japonijoje.

Lietuvos įmonės, lydimos šventinės Vasario 16-osios nuotaikos, prisistato tarptautinėje „Biofach 2019“ parodoje Niurnberge, Vokietijoje

Ekologija – Lietuvos vizitinė kortelė pasaulyje. Ne vienas užsienio svečias nustemba pamatęs natūralią ir švarią gamtą, tyrą orą, laisvai auginamus gyvūlius ūkiuose bei tvariai dirbamą žemę.  

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą bei jų gaminamos ekologiškos produkcijos pristatymą tarptautinėje ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodoje „BIOFACH 2019“, kuri 2019 m. prasidėjo vasario 13 dieną Niurnberge, Vokietijoje. Dalyvauti parodos atidarymo renginiuose bei palaikyti Lietuvos įmones į parodą atvyko LR žemės ūkio viceministras Venantas Griciūnas ir Tarptautinių reikalų ir eksporto skatinimo skyriaus patarėja  Daiva Barkauskienė. Stende taip pat apsilankė LR žemės ūkio atašė Vokietijos Federacinėje Respublikoje Mindaugas Milinis.

Lietuva jau 9-ąjį kartą dalyvauja vienoje didžiausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų „GULFOOD 2019“, Jungtiniuose Arabų Emyratuose

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą bei jų gaminamos produkcijos pristatymą, vienoje iš didžiausių ir populiariausių tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodų „Gulfood 2019“, kuri vyks 2019 m. vasario 17 –21 dienomis Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.  Šiais metais tai bus 24-oji „Gulfood“ paroda.

Ministras G. Surplys: susitarimas su Lenkija dėl kiaulių pasiektas

„Kitą savaitę bus oficialiai atšauktas draudimas Lietuvai įvežti į Lenkiją kiaules“, - po susitikimo su Lenkijos žemės ūkio ministru Jan Krzysztof Ardanowski ir Europos komisaru Vyteniu Andriukaičiu tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė“ gera žinia pasidalijo žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Tarptautinėje ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodoje “BIOFACH 2019” bus pristatyta lietuviška ekologiška produkcija

VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių dalyvavimą, bei jų gaminamos ekologiškos produkcijos pristatymą tarptautinėje ekologiškų  maisto produktų ir gėrimų parodoje „BIOFACH 2019“, kuri vyks 2019 m. vasario 13 - 16 dienomis Niurnberge, Vokietijoje. Kiekvienais metais į parodą susirenka gausus būrys ne tik ekologiškos produkcijos sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir verslo partnerių, bet ir esamų bei potencialių šios produkcijos vartotojų, taip pat ypatingai paroda domisi ekologiškų maisto produktų parduotuvės, importuotojai, eksportuotojai, didmenininkai.

Kvietimas teikti paraiškas dalyvauti tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „GULFOOD 2019“

Žemės ūkio ministerija (toliau – ŽŪM), vadovaudamasi Dalyvavimo žemės ūkio ir maisto produktų parodose, mugėse, pristatymuose ir verslo misijose užsienio valstybėse finansavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2017 m. balandžio 3 d. įsakymu Nr. 3D-228 „Dėl Dalyvavimo žemės ūkio ir maisto produktų parodose, mugėse, pristatymuose ir verslo misijose užsienio valstybėse finansavimo taisyklių patvirtinimo“ (toliau – taisyklės) (žemės ūkio ministro 2019 m. sausio 16 d. įsakymo Nr. 3D-22 redakcija), skelbia kvietimą teikti paraiškas gauti nereikšmingą (de minimis) paramą dalyvauti tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Gulfood 2019“, kuri vyks 2019 m. vasario 17-21 d. Dubajuje, JAE.

Ankstesnis 1 2 3 Sekantis
  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VŠĮ "Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra"
Direktorė - Aneta Kacėnaitė
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
 
X