Žemaičiai, įkvėpkime kaimą!

Žemaičiai, keliaujame į Jūsų kraštą ir gegužės 4 d. kviečiame į informacinį renginį – kūrybines dirbtuves „Kaimiški produktai ir paslaugos – gyvybingas Lietuvos kaimas“.

Renginio pradžia – 10 val. 
Renginio trukmė – 4 val.
Vieta – Aktyvaus poilsio ir pramogų zona Stoties g. 48, Plungė.

Būtina išankstinė registracija! Dalyvių skaičius ribotas.
https://forms.gle/xGdrhJ7c89mz575XA 
 

Kovo-balandžio mėnesiais jau įvyko projekto „Kaimiški produktai ir paslaugos – gyvybingas Lietuvos kaimas“ 4 informaciniai renginiai-kūrybinėsdirbtuvės keturiuose skirtinguose šalies regionuose: Vilkaviškio, Ukmergės, Panevėžio ir Lazdijų rajonuose. 

Renginiuose kalbėta įvairiomis temomis: nuo kaimiškų produktų gamybos, paslaugų teikimo, žemės ūkio ir kaimo plėtros subjektų bendradarbiavimo bei partnerystės iki trumpų maisto tiekimo grandinių organizavimo ir vietos rinkų plėtros. Renginio dalyviai ne tik klausėsi, dalinosi gerąja projektų įgyvendinimo patirtimi, bet ir diskutavo, mokėsi ir patys atliko praktines užduotis.

Projektą vainikuos gegužės 28 d. Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos viešinimo kampanija tradiciniame renginyje-mugėje „Amatų dienos“ (Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, Kaišiadorių r.).

Renginyje bus demonstruojami kaimiški produktai, paslaugos kaime bei amatai pagal atskirus Lietuvos regionus, rengiamos degustacijos bei edukacijos, organizuojama informacinė programa, vyks diskusijos, pristatyti KPP projektų gerosios praktikos pavyzdžiai.
VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra įgyvendina projektą „Kaimiški produktai ir paslaugos – gyvybingas Lietuvos kaimas“.

Projekto tikslas – skleisti žinią plačiajai visuomenei ir potencialiems paramos gavėjams apie Lietuvos 2014-2020 m. KPP remiamus bei sėkmingai įgyvendintus projektus, didinančius Lietuvos kaimo vietovių gyvybingumą ir stiprinančius kaimiškumą; populiarinti kaimiškus ir tautinio paveldo produktus, paslaugas, trumpąsias tiekimo grandines bei ugdyti kaimo bendruomenių ir gyventojų verslumą, stiprinti bendradarbiavimą ir partnerystę tarp žemės ūkio ir kaimo plėtros veikėjų.

Daugiau informacijos apie renginį ir dalyvavimo jame galimybes netrukus rasite „Litfood“ internetinėje svetainėje www.litfood.lt ir Facebook paskyroje.

Projektas finansuojamas iš Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklas“.