Naujienos

Valstybės dienos proga – lietuviško maisto šventė Lietuvos ambasadoje JAV

Liepos 7 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje JAV vykęs renginys, skirtas Valstybės dienos paminėjimui, pritraukė daugiau nei pusantro šimto garbingų svečių. Priėmimo metu buvo pristatyti ir lietuviški maisto produktai bei gėrimai, o pažintį su mūsų šalies gamintojų produkcija vainikavusi degustacija, pasak ambasadorės JAV Audros Plepytės, sulaukė itin daug dėmesio. 

Minėtų svečių sąraše –  JAV Kongreso nariai ir jų patarėjai, Baltųjų Rūmų, Valstybės departamento ir daugelio kitų specializuotų (įskaitant ir JAV žemės ūkio) departamentų atstovai, žurnalistai, ambasadoriai, diplomatinio korpuso bei verslo atstovai, lietuvių bendruomenės nariai ir kita.
 

Lietuvos ambasadorės JAV Audros Plepytės teigimu, priėmimo sėkmę lėmė ir didžiausio susidomėjimo sulaukė lietuviškų maisto produktų ir gėrimų degustacija.

„Produkcijos turėjome itin daug, todėl jos pristatymui skyrėme didžiausią erdvę. Gausiausias susibūrimas buvo būtent prie šios palapinės – svečiai labai domėjosi visais produktais bei noriai juos degustavo. Visi gyrė skanią ir kokybišką lietuvišką produkciją. Daugeliui iš jų davėme produktų ir išsinešti, kad galėtų pavaišinti šeimos narius ir draugus“, – pasakojo A. Plepytė.

Ambasadorė pridūrė: minėtas priėmimas bus ilgai prisimenamas kaip nuostabi lietuviško maisto šventė. 

Už galimybę pristatyti lietuviškus maisto produktus bei gėrimus  A. Plepytė dėkoja šiems Lietuvos gamintojams: „MV Group production“, „Startuper’s“, „Super Garden“, „Žemaitijos pienas“, „Ekofrisa“, „Auga group“, „Pakruojo Dvaro-Bravoro spirito varykla“, „Gyvas medus“, „Kuro aparatūra“, „Gudobelė“ „Biovela“, „Choco Group“, „Brolių medus“, „Lašų duona“, „Tealure“, įmonei „Viktorija ir partneriai“.

„Taip pat dėkoju LITFOOD kolektyvui už ypatingą pagalbą užtikrinant logistiką ir produktų atgabenimą į JAV, Žemės ūkio ministerijai už tokių projektų palaikymą bei LR žemės ūkio ir komercijos atašė JAV Karoliui Anužiui už idėją ir jos nuostabų įgyvendinimą, sėkmingai sukoordinuojant visų pastangas“, – kalbėjo ambasadorė. 
 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X