Naujienos

TARPTAUTINĖJE EKOLOGIŠKŲ MAISTO PRODUKTŲ IR GĖRIMŲ PARODOJE „BIOFACH 2018“, NIURNBERGE, VOKIETIJOJE PRISTATOMA LIETUVIŠKA EKOLOGIŠKA PRODUKCIJA

2018 vasario 14


Valstybės įmonė Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės subjektų dalyvavimą, bei jų gaminamos ekologiškos produkcijos pristatymą tarptautinėje ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodoje „BIOFACH 2018“, kuri prasidejo 2018 m. vasario 14 dieną Niurnberge, Vokietijoje.

Kiekvienais metais į parodą susirenka gausus būrys ne tik ekologiškos produkcijos sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir verslo partnerių, bet ir esamų bei potencialių šios produkcijos vartotojų, taip pat ypatingai paroda domisi ekologiško ir sveiko maisto parduotuvės, importuotojai, eksportuotojai, didmenininkai.

Tarptautinė ekologiškų maisto produktų ir gėrimų paroda „BIOFACH 2018“ yra įvardijama kaip stambiausias pasaulio ekologiškų produktų gamintojų forumas, kurio metu vyksta įvairūs renginių ciklai, diskusijos, skirti su ekologišku ūkininkavimu bei ekologiškos produkcijos gamyba susijusiomis temomis. Didelio parodos dalyvių ir lankytojų dėmesio sulaukia kasmet teikiami „Geriausio ekologiško vyno“, „Geriausio ekologiško alyvuogių aliejaus“ apdovanojimai, o ypatingai – „Geriausio naujo produkto“ nominacija, kurios metu kompetentingi atstovai lankytojams pristato ekologiškos produkcijos naujienas iš skirtingų pasaulio šalių.

2018 m. organizatoriai parodoje planuoja sulaukti 2950 dalyvių bei 51 453 lankytojų. Taip pat tarptautinę ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodą „BIOFACH 2018” planuoja aplankyti apie 170 oficialių delegacijų bei garbingų svečių. Savo produktus dalyviai pristatys net 12 sektorių, tokių kaip: gėrimų, vaisių ir daržovių, mėsos ir dešrelių produktų, žuvies produktų, miltinių produktų, sūrių, įvairių kepimo aliejų, šaldytų produktų, saldumynų, riešutų, džiovintų vaisių, šokoladų, natūralią kosmetiką, organinių produktų ir kt.

Tuo pačiu metu kaip ir paroda „BIOFACH 2018“ vyksta ir tarptautinė grožio bei ekologiškos kosmetikos paroda „VIVANESS 2018“, kurioje savo produkciją kasmet pristato daugiau nei 250 dalyvių iš 30 pasaulio šalių, ir sulaukia daugiau nei 40 tūkst. lankytojų. Natūralios kosmetikos parodoje galima ne tik užmegzti naujų verslo kontaktų, tačiau ir susipažinti su ekologiškos kosmetikos įvairove organizatorių sukurtoje jaukioje aplinkoje.

Parodos „BIOFACH 2018“ metu jungtiniuose nacionaliniuose Lietuvos stenduose savo produkciją pristatys: UAB „Agropro“ (pristatoma produkcija – pluoštinių kanapių produktai), UAB „Malsena plius“ (pristatoma produkcija – įvairių rūšių kvietiniai ir ruginiai miltai, miltų mišiniai, manai, kvietiniai gemalai bei sėlenos), UAB „Biogrūdai“ (pristatoma produkcija – ekologiniai grūdai), AB „Auga group“ – (pristatoma produkcija – ekologiški gaminiai ir žaliava), VšĮ „Ekoagros“ – (ekologinės gamybos ir išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktų sertifikavimas bei kontrolė), UAB „Choco group“ (pristatoma produkcija – ekologiška šokolado masė, kakavos glaistai ir konditerijos įdarai), UAB „Nolis“ (pristatoma produkcija – ekologiškos granuliuotos ir skystos trąšos), UAB „Šeimos šaknis“ (pristatoma produkcija – pluoštinių kanapių produktai), UAB „Miltinuko receptas“ (pristatoma produkcija – šaldyti maisto gaminiai), UAB „M.D.M Baltic“ (pristatoma produkcija – prieskoninės, aliejinės sėklos, grūdai, žaliava pašarams), UAB „Straikas“ (pristatoma produkcija – natūralūs gėrimai ir kūdikių maistas), UAB „Daumantai“ (pristatoma produkcija – majonezas ir pomidorų padažai).

Šią parodą ir jungtinį Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių jungtinį stendą aplankė Lietuvos Respublikos žemės ūkio atašė Vokietijos Federacijos Respublikoje Mindaugas Milinis, LR žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius, LR žemės ūkio ministerijos ES ir tarptautinių reikalų departamento Tarptautinių ryšių skyriaus vyr.specialistė Živilė Žiukaitė.

img-f13a9e212e0e363fd4b997f2ca0c8383-v img-a939f7755e7e0f2cc872489cb2fe35f4-v

 img-70a79f1f62706821297d1efecf4d0371-v img-03a4c35169be771c664798906ecbf226-v