Naujienos

Seminaras apie metinių finansinių ataskaitų rengimą ir teikimą sulaukė didelio bendruomenių dėmesio

Birželio 2 d. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros („Litfood“) Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyrius organizavo nuotolinį praktinį seminarą „Metinių finansinių ataskaitų rengimas ir teikimas“, skirtą kaimo bendruomeninėms organizacijoms, vietos veiklos grupių nariams ir kitiems kaimo plėtros dalyviams.

Praktinis seminaras sulaukė ypač gausaus susidomėjimo: jo klausėsi daugiau nei 170 dalyvių. Toks prisijungusių skaičius parodo, kad tema  – itin aktuali ir reikalinga bendruomenėms.

Pirmoje seminaro dalyje buvo apžvelgiamos šios temos: pelno nesiekiančių organizacijų samprata ir apskaitos reglamentavimas, finansinės būklės ataskaitos sudarymas, veiklos rezultatų ataskaitos sudarymas, aiškinamojo rašto sudarymo ypatumai. Jas pristatė ir komentavo lektorė, Vytauto Didžiojo universiteto, Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto doc.dr. Dalia Juočienė. 

Antroji dalis – praktinė, kurią pristatė Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė. Jos metu buvo pateikti teisės aktai, reglamentuojantys finansinių ataskaitų teikimą, ataskaitų pateikimo terminus, taip pat priminta, ką organizacija privalo nurodyti savo metinėse veiklos ataskaitoje (metiniame pranešime). Svarbu paminėti ir tai, kad buvo praktiškai parodyta, kaip suformuotas ataskaitas pateikti Registrų centrui elektroniniu būdu.

Renginio įrašą rasite čia.

Apie planuojamus informacinius renginius daugiau rasite agentūros https://www.litfood.lt/  ar Facebook  http://inx.lv/1sKC puslapiuose.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X