Naujienos

PASIRAŠYTA DVIŠALĖ SUTARTIS TARP AGENTŪROS IR SHENZHEN YANTIAN PORT GROUP CO., LTD.

2018 gegužės 28


2018 m. gegužės 25 d. VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra (toliau – Agentūra) organizavo 13-tąjį Kinijos ir 16-kos Centrinės ir Rytų Europos šalių žemės ūkio ir prekybos bei ekonominio bendradarbiavimo forumą.

Tą pačią diena, 16 val. parodos „Agrobalt“ metu, „Litexpo“ parodų rūmuose įvyko dvišalis sutarties pasirašymas tarp VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros, atstovaujamos generalinio direktoriaus pavaduotojo, atliekančio generalinio direktoriaus funkcijas Artūro Bagotyriaus ir Shenzhen Yantian Port Group Co., Ltd prezidento LIU Nan‘an.

Sutartyje aptariamas bendradarbiavimas bei išvežamos iš Lietuvos produkcijos į Kiniją elektroninė komercija bei logistika. Taip pat, sutartis apibrėžia Lietuvos į Kiniją eksportuojamos produkcijos kokybę, kur Yantian Port Group įsipareigoja suteikti neapmokestintą vietą Lietuvos žemės ūkio ir kt. produktams 16+1 Nacionaliniame paviljone. Tai palengvins ir padės lietuviškiems produktams patekti į Kinijos rinką.

66 55

22 77