Naujienos

Nuotolinis informacinis renginys apie prekybą maisto produktais per Centrinę viešųjų pirkimų sistemą

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra („Litfood“) gruodžio viduryje kvietė smulkius gamintojus, ūkininkus bei amatininkus, taip pat savivaldybių, mokyklų ir darželių atstovus į nuotolinius informacinius renginius, kaip dalyvauti Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje parduodant maisto produktus bei juos įsigyjant.

Maisto produktų tiekėjams VšĮ CPO LT Biuro ir veiklos aptarnavimo srities pirkimų skyriaus prekių pirkimų grupės pirkimų vadovas Dainius Navickas kartu su kolegomis nuotolinio informacinio renginio metu pristatė, kaip patekti į CPO LT katalogą ir dalyvauti Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje bei aptarė maisto produktų modulio tikslus ir iššūkius. 

Ūkininkas Vigilijus Vansevičius pasidalijo patirtimi, kaip jam sekėsi prekyba, naudojan šiuos viešųjų pirkimų įrankius.

Maisto produktų pirkėjai - savivaldybių, darželių, mokyklų atstovai įrenginį registravosi itin aktyviai. Auditorija pasiekė 100 dalyvių ribą jau pirmomis renginio minutėmis. Atsiprašome tų, kurie negalėjo prisijungti prie tiesioginės transliacijos. Dalinamės renginio vaizdo įrašais:
Juos galite rasti paspaudę nuorodą:

Vasaros pabaigoje VšĮ CPO LT plėsdama elektroninį katalogą perkančiosioms organizacijoms pristatė Maisto produktų modulį, kuriame jau galima įsigyti įvairių maisto produktų. Modulis nuolat tobulinamas pagal čia prekiaujančiųjų asmenų išsakomas pastabas bei pasiūlymus. 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X