Naujienos

Naujienos bendruomenėms

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros („Litfood“) Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyrius pristato pirmąjį elektroninį leidinį „Naujienos bendruomenėms“, kur į vieną vietą surinkta aktuali informacija kaimo plėtros dalyviams.

„Tikimės, kad leidinys bus naudingas kiekvienam skaitytojui: čia rasite aktualiausią informaciją apie teisės aktus, kvietimus dalyvauti mokymuose, konkursuose, projektinėse veiklose. Leidinyje rasite  informaciją apie aktyviai ir sėkmingai veikiančias bendruomenines organizacijas, dalinsimės geraisiais kaimo bendruomenių ir VVG įgyvendintų projektų pavyzdžiais, idėjomis, veiklomis, užsienio naujienomis ir kita naudinga informacija“, - apie leidinio pobūdį kalba Agentūros Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyriaus vedėja Kristina Mockutė.

Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyrius savo veiklos klausimais bendrauja ir bendradarbiauja su Žemės ūkio ministerija, kitomis valstybės ir savivaldybių institucijomis, įstaigomis, įmonėmis, vietos veiklos grupėmis, kaimo bendruomeninėmis ir jų skėtinėmis organizacijomis.

Pagrindiniai skyriaus uždaviniai ir funkcijos: kaimo bendruomeninių organizacijų, vietos veiklos grupių ir kitų kaimo plėtros subjektų bendradarbiavimo skatinimas, jų konsultavimas veiklos planavimo, organizavimo, finansavimo, bendradarbiavimo skatinimo ir kitais klausimais; mokymų, kvalifikacijos tobulinimo bei kitos švietėjiškos veiklos organizavimas; informacijos ir gerosios patirties sklaida; kaimo bendruomeninių organizacijų, jų skėtinių organizacijų sąvadų ir žemėlapių administravimas.  

Skyrius siekia būti arčiau kaimo bendruomenių bei kitų kaimo plėtros dalyvių, suteikti visokeriopą pagalbą, naudingas bei plėtoti operatyvų ir efektyvų bendradarbiavimą.

Naujienos bendruomenėms

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X