Kviečiame registruotis į jaunimui skirtus seminarus

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra tęsia seminarų ciklą „Jaunimo įtraukimas ir lyderystės skatinimas kaimo bendruomeninėje veikloje“ ir kviečia dalyvauti jaunimą, VVG narius, kaimo bendruomeninių ir kitų nevyriausybinių organizacijų atstovus, dirbančius ar planuojančius dirbti su jaunimu kaimo vietovėse, bei kitus kaimo gyventojus. Gegužės 5 dieną sėkmingai startavęs renginys Panevėžio rajone toliau tęsia kelionę į kitus Lietuvos miestus.

Seminarų metų bus diskutuojama, ką reiškia būti jaunu, kaip galima jauniems žmonėms įsitraukti į kaimo plėtros procesus, ko trūksta, ar kas trukdo būti aktyviu ir lygiaverčiu bendruomenės nariu. Praktinių užsiėmimų metų kalbėsimės, generuosime ir dalinsimės veiklos idėjomis bei drauge kursime socialinį bendruomenių žemėlapį – kas patinka ir ką reikėtų tobulinti.

Gegužės 27 d. – Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga. Registracijos nuoroda.

Gegužės 31 d. – Zarasų kultūros centras, Vytauto g. 1a, Zarasai. Registracijos nuoroda.

Registruotis galite ir tel. + 370 685 54097 bei el. paštu v.kvedariene@litfood.lt

Renginio darbotvarkė.

Projektas finansuojamas iš Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklas“.