Naujienos

KVIEČIAME JUS DALYVAUTI TARPTAUTINĖJE ŽEMDIRBYSTĖS, ŽEMĖS ŪKIO MECHANIZMŲ, MAISTO PRODUKTŲ, MAISTO TECHNOLOGIJŲ BEI PAKAVIMO PARODOJE „ADDIS AGROFOOD & PACK”

2018 balandžio 11


Kviečiame dalyvauti tarptautinėje žemdirbystės, žemės ūkio mechanizmų, maisto produktų, maisto technologijų bei pakavimo parodoje „Addis Agrofood & Pack”, kuri vyks 2018 m. spalio 10 – 13 d., Adis Abeba mieste, Etiopijoje.

„Addis Agrofood & Pack” yra viena iš seniausių parodų Etiopijoje. Pirmoji paroda buvo surengta 2011 metais. Parodos organizatoriai pastebi, kad kiekvienais metais dalyvių ir lankytojų skaičius ženkliai auga. 2017 metais parodoje dalyvavo 65 įmonės iš 11 skirtingų pasaulio šalių. Parodą aplankė ūkininkai, skirtingų maisto produktų sektorių ekspertai, importo ir eksporto įmonių atstovai, kompanijų vadybininkai ir vadovai.

Paroda organizuojama šiuose sektoriuose:

  • Maisto ir maisto perdirbimo pramonė;
  • Žemės ūkio ir žemės ūkio technika;
  • Gyvulininkystės ir pieno produktai;
  • Pakavimas.

Parodoje jau ketina dalyvauti tokios kompanijos iš Turkijos kaip Kombi Makine, Desepak Makine, Akaygam, Sezmak Makine, HNC Industrial, Avesas ir kt.

Parodos metu renginio organizatoriai didelį dėmesį skiria rinkodaros kampanijai. Jie bendradarbiauja su medijų ir žiniasklaidos atstovais, organizuojant reklamines kampanijas televizijoje, radijuje, internete ir socialinėse medijose. Tokiu būdu Expotim & Ladin Group, renginio organizatoriai, stengiasi pritraukti kuo daugiau suinteresuotų lankytojų.

Daugiau informacijos apie parodą galite rasti oficialiame parodos puslapyje adresu: http://www.addis-agrofood.com/