Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse „Tautiškoje giesmėje - bendruomenės vienybė“

Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyrius organizuoja konkursą „Tautiškoje giesmėje – bendruomenės vienybė“ ir kviečia visas kaimo bendruomenes aktyviai švęsti Liepos 6-ąją!

Konkurso tikslas – skatinti kaimo bendruomenių pilietiškumą, patriotizmą, auginti žmonių gerus tarpusavio santykius, rodyti teigiamus pavyzdžius augančiai kartai bei drauge kurti visuotinę Liepos 6-osios šventę ir parodyti, jog didžiuojamės savo valstybe.

Liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena. Lietuvos istorijai ši diena itin reikšminga, nes Mindaugas – pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius, kurio karūnavimas reiškė Lietuvos kaip valstybės pripažinimą Europos mastu. Ši diena – visos Lietuvos ir kartu kiekvieno lietuvio šventė.

Mums įdomu, kaip šią ypatingą dieną švenčia jūsų bendruomenė! Gal puošiatės tautiniais kostiumais ar lininiais drabužiais, iš pievų gėlių nusipintais vainikais ir renkatės bendram „Tautiškos giesmės“ giedojimui? Gal organizuojate šventinį žygį ar šventinę išvyką? O gal vyksta ypatingas vėliavos pakėlimas?

Kvieskite bendrystei savo šeimos narius, kaimynus, draugus, gimines ir drauge švęskime Valstybės dieną!

Kas ir kaip gali dalyvauti konkurse?

- konkurse gali dalyvauti Lietuvos kaimo bendruomenių nariai;

- akimirkų (nuotraukos ar vaizdo įrašo) iš jūsų bendruomenės šventės lauksime nuo liepos 6 d. iki liepos 15 d.;

- nuotrauką (skaitmeniniu formatu – jpg, png)  ar vaizdo įrašą su bendro pobūdžio informacija (savivaldybė, bendruomenės pavadinimas, kontaktai ir trumpas nuotraukos/vaizdo įrašo apibūdinimas) siųskite el. paštu: bendruomenes@litfood.lt

Pastaba: vaizdo įrašo trukmė - iki 30 sek.

Konkursui pateiktų vaizdo įrašų ir nuotraukų vertinimas

Agentūros įsteigtais prizais bus apdovanotos 3 kaimo bendruomenės: vieną nugalėtoją išrinks Agentūros kolektyvas, o kitus nugalėtojus išrinksite Jūs! Aktyvus balsavimas prasidės nuo liepos 18 d. iki liepos 22 d. (balsavimo nuorodą paskelbsime Agentūros Facebook paskyroje ir elektroniniu paštu).

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti liepos 25 d.

Taip pat konkurso nugalėtojai bus pristatyti Agentūros internetinėje svetainėje, socialinio tinklo Facebook paskyroje bei periodiniame el. leidinyje „Naujienos bendruomenėms“.

Daugiau informacijos el. p. bendruomenes@litfood.lt  arba tel. +370 685 54097.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X