Naujienos

Konkursas „Mūsų bendruomenė - už aplinkosaugą“

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra skelbia naują konkursą „Mūsų bendruomenė – už aplinkosaugą“. Konkurso dalyviai – kaimo bendruomeninių organizacijų įgyvendinti projektai bei veiklos, susijusios su tvarumu bei aplinkosauga. 

Šiuo konkursu Agentūra siekia: atkreipti kaimo bendruomenių dėmesį į aplinkos ir klimato kaitos problemas, skatinti saugoti gyvenamąją aplinką ir gamtą, stabdyti jos niokojimą, oro, vandens, žemės taršą ir atsakingai tvarkyti atliekas bei stiprinti bendruomenių socialinę atsakomybę. 

 

Konkurso sąlygos

Konkurse gali dalyvauti kaimo bendruomeninės organizacijos, kurios įgyvendino projektus ar vykdo veiklas šiose srityse: 

  1. Atsinaujinančių energijos išteklių gamyba (saulės energija, vėjo energija, biokuras, biodegalai, geoterminė energija ir kt.) ir jų panaudojimas pastatų energetiniam efektyvumui didinti kaimo vietovėse;
  2. Bendruomeniniai verslai ir veiklos, mažinantys aplinkos taršą, klimato kaitą ir naudojantys atsinaujinančius gamybos išteklius, tvarus antrinių žaliavų perdirbimas bei maisto švaistymo mažinimas;
  3. Tvarus viešųjų erdvių (parkų, aikščių, pėsčiųjų ir dviračių takų, paplūdimių ir kt.) sutvarkymas ir atnaujinimas;
  4. Paslaugų bendruomenės nariams ir kitiems vietos gyventojams teikimas naudojant informacines technologijas;
  5. Bendruomenės narių švietimas aplinkosaugos, tvarios gamybos bei gyvensenos temomis.

Konkurso dalyvio anketą (priedą) pildo kaimo bendruomeninės organizacijos atstovas. Užpildyta anketa siunčiama el. paštu bendruomenes@litfood.lt iki birželio 22 d. 

Konkursui pateiktų kaimo bendruomeninių organizacijų projektų (veiklų) vertinimas ir apdovanojimas

Konkursui pateiktos kaimo bendruomenių aplinkosauginės projektai (veiklos) bus pristatomos Agentūros socialinio tinklo Facebook grupėje „Litfood: Kaimui ir bendruomenei“. Šios grupės nariai balsuodami išrinks 3 konkurso nugalėtojus. Nugalėtojais bus laikomi projektai (veiklos), surinkę daugiausiai paspaudimų „patinka“. Balsavimas vyks nuo birželio 26 d. iki birželio 28 d. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti birželio 29 d.

Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštą, o 3 daugiausiai „patiktukų“ surinkę projektai bus apdovanoti prizais.

Dėl papildomos informacijos kreiptis el. paštu bendruomenes@litfood.lt arba tel. +370 685 54097.

Konkurso "Mūsų bendruomenė - už aplinkosaugą“ dalyvio anketa
 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X