Naujienos

DĖL OFICIALAUS VIZITO INDONEZIJOJE

2017 balandžio 13


Dalinamės informacija, gauta iš Prezidentūros ir LR ŽŪM:

Š. m. gegužės 15-16 d. planuojamas Prezidentės vizitas į Indoneziją. Vizito metu būtų planuojama surengti apskritojo stalo diskusiją,  kurioje būtų pristatytos LT maisto sektoriaus eksporto galimybės. Šiame susitikime kviečiamos dalyvauti įmonės suinteresuotos eksportu į Indoneziją.

Viena iš šio susitikimo dalių būtų oficialus dvišalis susitikimas tarp dviejų institucijų, kurio metu būtų dalijamasi patirtimi tarp veterinarijos ir kitų tarnybų, suteikiama informaciją, kuri reikalinga gauti leidimams eksportuoti ir kt. aktualūs klausimai norint dirbti su Indonezijos rinka.

Antroji susitikimo dalis – tai apskritojo stalo diskusija, kurioje visoms suinteresuotoms Lietuvos įmonėms būtų pristatytos LT maisto sektoriaus eksporto galimybės eksportuoti savo produkciją į Indoneziją.

Mūsų tikslas – pasiūlyti tokio apskritojo stalo programos projektą ir pakviesti jame dalyvauti įmones, kurios yra suinteresuotos eksportu į Indoneziją.

Remdamiesi tuo, kas išdėstyta aukščiau, norime Jūsų paklausti, ar ketintumėte sudalyvauti apskritojo stalo diskusijoje Indonezijoje š. m. gegužės 15-16 d.?

Labai lauksime Jūsų skubių atsakymų iki antradienio (balandžio 18 d.) 12 val. el. paštu i.slaiciunaite@litfood.lt