Naujienos

Profesinėse mokyklose galima įgyti pradines ūkininkavimo žinias

Zarasų profesinė mokykla nuo balandžio pradžios pradėjo organizuoti mokymus pagal atnaujintą Ūkininkavimo pradmenų mokymo programą. Ilgametę patirtį turintys dėstytojai parengė įvairialypes praktines užduotis ir teorinę medžiagą mokytis savarankiškai nuotoliniu būdu, todėl karantino laikotarpiu 4 grupės sėkmingai mokėsi virtualiai pagal atnaujintą programą. Dalies kursų dalyvių (21  kursantas) žinios bei įgytos kompetencijos jau įvertintos – jie gavo mokymo programos baigimą liudijantį dokumentą. 

„Noriu padėkoti mokytojams už galimybę mokytis iš namų, vakarais ir savaitgaliais, greitus jų atsakymus ir pagalbą, - džiaugėsi kursantai, kad galėjo mokytis iš namų ir konsultuotis su dėstytojais jiems patogiu metu. – Pamatęs kiek daug mokymo medžiagos bei mokymo dalykų sutrikau, bet gavęs padrąsinančių konsultacijų iš mokymų koordinatorės, ėmiausi darbuotis. Man patiko parengtos praktinės užduotys. Jos labai įvairios“.

Pasak mokymų dalyvių, kursai labai geri, nors jų apimtis ir didelė: „Reikia daug laiko skirti mokymuisi, bet baigus kursus supranti, kiek daug sužinai“.

Zarasų profesinė mokykla yra moderni ir šiuolaikiška mokymo įstaiga, greitai prisitaikanti prie besikeičiančių situacijų. Mokykloje dirba kompetentingi profesijų mokytojai, kurie kasmet tobulina savo profesines žinias savarankiškai ir įvairiuose seminaruose, dalyvauja gerosios patirties sklaidos tarptautiniuose projektuose. 

Mokykla turi puikią praktinio mokymo bazę augalininkystės pagrindų praktikai atlikti: praktinio mokymo centro mokomasis sodas; praktinio mokymo centro mokomasis daržas; praktinio mokymo centro sezoninis (šiltojo laikotarpio) šiltnamis; polikarbonatinis, didysis (18 m ilgio, 3 m aukščio, 3 m pločio), apšildomas, su numatyta laistymo ir vėdinimo sistema šiltnamis ir oranžerija.

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Atliekantis direktoriaus funkcijas - Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.
Tel. +370 37 397 070

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X