Pažintinėse išvykose – per 9 šimtus moksleivių

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra po mokinių vasaros atostogų atnaujino moksleivių išvykas į mokymo įstaigas  pagal Pažintinę žuvininkystės programą „Užauginta ES“. Visą rugsėjį moksleiviai lankė  Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Akva kultūros centrą  bei ŠPMC Žuvininkystės praktinio mokymo centrą.

Įgyvendinant programą mokiniai supažindinti su akvakultūros ar žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais, iš arti pamatys veisiamų ir auginamų žuvų, vėžiagyvių rūšis, jų auginimo aplinką.

Programos tikslas – plėsti Programos dalyvių žinias apie akvakultūros sektorių, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, sužinoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.

Per rugsėjo- spalio mėnesius Agentūra planuoja suorganizuoti 42 išvykas, kuriose dalyvaus per 9 šimtus vaikų.

Pažintinę žuvininkystės programą įgyvendina Žemės ūkio ministerija ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.

Primename, kad iki Agentūra kviečia ugdymo įstaigas teikti paraiškas dalyvauti pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“ ir šiais – 2020-2021– mokslo metais. Paraiškas dalyvauti programoje galima teikti iki spalio 6 d. elektroniniu paštu zuvininkyste@litfood.lt