Patvirtinti pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ 2020-2021 mokslo metų dalyviai

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra sulaukė 66 paraiškų dalyvauti pažintinės žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“ (Programa). Pateiktos paraiškos buvo įvertintos, o lapkričio 4 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-759 patvirtintos visos mokyklos, kurių moksleiviai 2020-2021 mokslo metais dalyvaus Programos veiklose (sąrašas apačioje).

„Nors situacija Lietuvoje dėl pandemijos yra sudėtinga, tačiau mokyklų aktyvumas ir noras dalyvauti Programoje nuoširdžiai džiugina“, - sako VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros Mokymo organizavimo skyriaus vedėjas Alvydas Grigaliūnas.

Dar vienais metais pusšimtis 1-4 ir 5-8 klasių mokinių grupių turės galimybę sudalyvauti Programoje, gauti naujų žinių apie akvakultūrą ir patirti naujų nepamirštamų įspūdžių. 

Programa „Išauginta Europos Sąjungoje“ yra Europos Komisijos iniciatyvos „Farmed in the EU“ dalis. Jos tikslas - plėsti Programos dalyvių žinias apie akvakultūros sektorių, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, sužinoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.

Pridedama:
Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministro įsakymas "Dėl pažintinės žuvininkystės programos "Išauginta Europos Sąjungoje" 2020-2021 mokslo metų dalyvių sąrašo patvirtinimo"