Naujienos

Patvirtintas 2021 m. šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyvių sąrašas

Š. m. kovo 30 d. žemės ūkio ministras K. Navickas įsakymu Nr. 3D-192 patvirtino 2021 m. šviečiamosios gyvulininkystės programos (toliau  Programa) dalyvių sąrašą.   

 

Dalyvauti Programoje šiais metais yra patvirtinta 40 švietimo įstaigų iš visų Lietuvos apskričių: 15 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų grupių vaikų, įgyvendinančių Programos I modulį, 15 pradinio ugdymo įstaigų klasių mokinių, įgyvendinančių Programos II modulį ir 10  pagrindinių pagrindinio ugdymo įstaigų klasių mokinių, įgyvendinančių Programos III modulį. 

 

Programos dalyviai bus aprūpinti edukaciniais-informaciniais videofilmais apie ūkinius gyvūnus ir užduočių knygelėmis, o auklėtojos ir pedagogės – metodine medžiaga (el. versija). Programos dalyviai pasinaudodami mokomąja medžiaga ir metodinėmis bei vaizdinėmis priemonėmis turės savarankiškai organizuoti šviečiamąją veiklą savo įstaigoje – surengti mažiausiai vieną šviečiamąjį gyvulininkystės renginį (teminę valandėlę, žaidimą, seminarą, lauko dieną, pažintinę išvyką ir kt.). 

Programos dalyviams VšĮ Kaimo verslo ir rinkos plėtros agentūra (Litfood“) planuojama suorganizuoti gyvą pažintį su gyvulininkyste. I modulio Programos dalyviams (darželinukams) ūkinių gyvūnų parodėlės bus organizuojamos ugdymo įstaigose (darželiuose), II modulio Programos dalyviams (1–4 klasės moksleiviams) bus organizuojamos pažintinės išvykos į gyvulininkystės (bendrovių) ūkius, o III modulio Programos dalyviams (5–8 klasių moksleiviams) – į mokslo ir studijų institucijas, kuriose laikomi ūkiniai gyvūnai (eksperimentiniai ūkiai, laboratorijos, Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras ir kt.), o esant Lietuvos Respublikos Vyriausybės  apribojimams dėl „Covid 19“ pandemijos, bus organizuojamos nuotolinės pažintinės išvykos ir parodėlės.

Visi Programos dalyviai bus apdovanoti atminimo dovanomis už ryžtą bei drąsą dalyvauti šioje Programoje.
Informacija apie visas Programos veiklas ir siurprizus įstaigoms bus siunčiama elektroniniu paštu.


Daugiau informacijos apie Šviečiamosios gyvulininkystės programą rasite socialiniame tinkle Facebook Šviečiamoji gyvulininkystės programa „Gyvulininkystė ir aš“  arba el.paštu gyvulininkyste@litfood.lt
    
2021 m. kovo 30 d. žemės ūkio ministro įsakymas Nr. 3D-192 „Dėl 2021 m. Šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyvių sąrašo patvirtinimo“ (įsakymas ir patvirtintas dalyvių sąrašas). 

  Prenumeruoti naujienas

Kontaktai

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Direktorius Šarūnas Celiešius
Registruota buveinė juridinių asmenų registre:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035

Buveinė:
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9-12, LT-01122 Vilnius
Tel. +370 52 649035
El. paštas info@litfood.lt
Įmonės kodas 304894892
PVM mokėtojo kodas LT100011866612
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbo laikas:
I – IV: 8:00 – 17:00
      V: 8:00 – 15:45
VI – VII: Nedirbame
X